Archiv článků

RC Zlín - RC Brno Bystrc 3:17 (3:7)

V tomto utkání jsme chtěli napravit dojem a hlavně náš výkon zOlmiku. To se dle mého názoru částečně i přes prohru podařilo. Opětjsme ale museli díky malému počtu rojníků kombinovat se setavou,kdy na rváčku nastupuje útočník MilanStoklásek.

Zjistili jsme, že aktivní obrannou lze soupeře zatlačit, donutitk chybám a tím získat míč. Bohužel po té přichází náš neduh -nedotáhneme útok do konce a vlastní chybou ( individuální chybyjednotlivců v technice míče, postavení těla při narážení do obrany,špatně vhozený míč do autu, atd.....) se připravíme o možnostbodovat.

Bystrčtí se sice ujali rychle vedení 0:7, ale to bylo z jejichstrany v první půli vše. Řekl bych že nás ničím nepřekvapili, banaopak že jsme měli víc ze hry právě my, leč bez kýženého efektu.Pětka, kterou jsme obdrželi byla snad jediná chyba v obraně zaprvní půli. Bohužel to není poprvé kdy náš obrance nesloží jeden najednoho a musí to hasit jiní. A bohužel tato situace v naší"22" už uhasit nešla. I přesto jsme soupeři byli více nežvyrovnaným sokem, ale jak jsem řekl, po vydřené příležitostibodovat dochází v posledním okamžiku ke zkratu v myšlení hráčů adělají chybu za chybou. Po tolika letech hraní hodíme aut (snaznačením), přihrajeme do předhozu, nepřihrajeme vůbec, do nárazujdeme v narovnaném stavu jek pravítko, místo hry útočníků hrajemepořád rojem okolo bez podpory, ..... KDYBY , KDYBY tohle nebylo takBYLY min. 2 pětky. KDYBY, KDYBY .... na to se nehraje.

Brněnští v závěru přišli o jednoho hráče v poli (ŽK) - tutopočetní výhodu jsme využili jen proměněným TK. Stav 3:7. Ve druhépůli se snažíme o vystupňování našeho tlaku, bohužel přicházívyloučení ( ČK ) našeho mlynáře Hlaváčka za"HRUBOU" urážku hl. sudího. Abych řekl pravdu tahrubá urážka mi leží v hlavě doteď. Osobně jsem tam nebyl, aleviděl jsem pouze mavnutí rukou nad žlutou kartou a to dělal běhemutkání každý i při jakémkoli odpískaném přestupku - samozřejmě bezkarty.

Tímto jsme přišli o údernost našeho roje. Na mlynáře se muselpostavit vazač Juřík, museli jsme přeskupit druhouřadu atd. Od této chvíle jsme nebyli schopni v poklidu uhrát jedinýmlýn (k tomu mám také připomínky) a samozřejmě i auty. Vpodstatě jsme se už jen bránili. Toto vyloučení bylo pro výsledekutkání zásadní. Do konce jsme obdrželi ještě dvě pětky.

Jak jsem řekl, s hrou v první i druhé půli (nasazení, aktivní obrana) jsem spokojen. Bohužel množství technických chybnás sráží dolů. Chce to více používat mozek arozvahu.

Další fotky od Kukačky ZDE !!!

Sestava: Stoklásek J., Hlaváček, Dosoudil,Borek, Casassas, Prokeš, Stoklásek M., Juřík, Láník, Prokop, Jančí,Hejmala, Najman, Stoklásek L., Zapletal

Střídali:Ševčík, Pobjecký, Mrlík

Lavička: Vojanec

Body: Zapletal 3 ( TK )

Jan Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace