Archiv článků

RC Zlín - RC Brno Bystrc 15:20 (12:17)

V sobotu v den oslav jsme hráli důležitý zápas se sousedem vtabulce s brněnskou Bystrcí. Věděli jsme, že případné vítězství násmůže poslat na 8. místo v tabulce, bohužel to nevyšlo.

Zápas začal naším tlakem, kdy jsme měli možnost 2x skorovatz trestného kopu, bohužel náš kopáč minul. Soupeř se začalosmělovat a vystrkovat pomyslné růžky a asi v 15´ se z našehoútočného překopu, který bystrcký hráč(Bleky) splácnul a následnězachytil se ujímá vedení položením. My jsme se poté dostali napůlku soupeře a měli možnost opět z trestného kopu skórovat,tentokrát Vašek Talaš proměnil. Nasledovalavyrovnaná pasáž mezi dvaadvacítkami, soupeř ovšem začal mít tlak vmlýnech, kdy celá naše první řada nezvolila vhodné obutí propromoklý terén. Z jednoho takového pěkně natočeného mlýnu nám totiždo brankoviště proskakuje bystrcký rváček KarelOpravil. My se díky Vaškovi držíme "bodověna dostřel" díky jeho proměněnými dalšími trestnýmikopy. Máme dokonce i výhodu, po potrestání úderu pěstí dohlavy (zátylku) našeho nejlepšího hráče KarlaPekáčka mimo ruck. Bohužel bez využítí a změnění koncepcehry. Ke konci poločasu rozhodčí ještě daroval oranžovým technickoupětku za předčasné rozvázání mlýnu přímo pod háčko.

Druhá půle je z naší strany bojovná, ale narážíme nazformovanou obranu hostí, kteří se pro tento zápas posílili o 4hráče Slovanu Bratislava a jednoho z Dragonu Brno. Opět máme výhodupo vyloučení bystrckého hráče na 10 minut, ale hrajeme přílišstereotypně. Zápas začína gradovat. V posledních 15 minutách hryjsme střídajícími hráči naši hru oživili, dokonce OndraProkop položil, ale pětka nebyla uznaná. Nasledný tlak byldobře takticky soupeřem ubráněn a tak se z důležitéhovítězství bohužel radovala Bystrc.

Zápas jsme si prohráli sami. Po počátečnímtlaku jsme měli položit. Bystrc měla trošku štěstí s tím splacnutýmbalonem a to je nakoplo. Zahazováním balonů nám navíc brániliv rychlé rozehrávce a proto jsme hráli vždy do zformované obrany.Chtělo možná také dříve střídat. Nechápu také kluky v prvnířadě jak si po dešti můžou vzít"gétečka". 

Fotogalerie ze zápasu od Standy Navrátila knahlédnutí ZDE!!!

Sestava: 1. Krajčovič, 2. Gregůrek, 3. Venglář,4. Hejmala st., 5. Dvořák, 6. Pekáček, 7. Juřík, 8.Novosád, 9. Láník, 10. Kotík M., 11. Talaš, 12. Hejmala ml.,13. Prokop, 14. Stoklásek L. 15. Stoklásek M.

Střídali: Motýl, Galetka,Dosoudil, Tvrdoň, Najman

Body: 15 (5x3 TK) Talaš

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace