Archiv článků

RC Zlín - Lokomotiva Olomouc 10 : 17 (7:12)

V sobotu ve Zlíně hráli muži svůj poslední letošní zápas.

V první půli jsme s vypětím všech sil ubránili tlak olomouckýchhráčů, díky dobré hře obrany. Jedinou pětku , kterou jsme se ujalivedení, dal náš "mladý muž" Hejmala st.po úniku podél autové lajny podporován rojníky.

Ve druhé půli jsme naopak my zatlačili olomocké hráče do jejich"22". Přes veškerý tlak se nám bohužel nepodařilo bodovata strhnout vítězství na naši stranu. Za to jsme pykali kontremhostů, kdy nám vzali míč v jejich "22" a únikem přes celéhřiště položili rozhodující pětku deset minut před koncem. I přeskonečný tlak jsme vyrovnat nedokázali. Vlastní nedisciplinovanosthráčů nás připravila o možné vítězství, které jsme si zapředváděnou hru dozajista zasloužili. O které prohřešky se jednalouž nemá smysl psát, poněvadž to dotyční vědí.

Velmi bych chtěl ocenit výkon Šuleje a Banánaza tvrdou hru v roji. Jen tak dál pánové. Celkově výkon mladýchjuniorů byl příslibem do budoucna. Velmi se mi líbil iPetřík svojí agresivitou a až neskutečnou chutíútočit. Bohužel jeho výkon trochu umazává špatné vhazování vdůležitých autech (přitom soupeř neměl zvednutou věž). Naopak zaočekáváním zaostal pro mě výkon Hejmaly ml. Jakobyse bál zranění před odjezdem do Anglie. (Pozn. to mi bylo po utkánípotvrzeno).

Tímto pro nás skončila letošní sezona. Tréninky budou nadálepokračovat (žádný fotbálek). Musíme zkvalitnit rozestavení hráčů vpoli, domluvu a čištění ve skrumech.

Sestava: Petřík, Křemének, Hejmala O. st. -Kubový, Richter - Šulej, Juřík, Pekáček - Tvrdoň, Kotík M. -Najman, Zapletal, Polášek, Pobjecký, - Hejmala O. ml. 

Střídali: Mrlík, Prokeš, Skopalík

Připraveníbyli: Adámek, Kníchal

Body: Hejmala O. st. 5P, Kotík M. 2KPP, 3TK

Jan Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace