Archiv článků

RC Zlín - JIMI RC Vyškov 10:27 (7:15)

Dnes jsme odehráli v bouřkovém proměnlivém počasí posledníextraligový zápas ve Zlíně na "starém" Stadionumládeže proti omlazenému týmu z Vyškova. 

Zápas z naší strany nezačal špatně, hned na začátku zápasu mámemožnost k položení, ale Radek Šulej místodoběhnutí do pětkoviště volí přihrávku, kterou nikdo ze spoluhráčůnezpracoval. Bohužel se Vyškov rychle oklepal a v 9´ poneuvěřitelné akci, kdy našich 6 hráčů bránilo 3 vyškovsképoložil!!! Poté se hra opět vyrovnala, ale v 17´ z mlýnu po zavřenéstraně proběhl vazač Vyškova, kdy naše obrana zaspala a uvolnilvolné křídlo k položení do našeho pětkoviště. Poté začalo vydatněpršet a v 30´dostáváme body přes útok po přečíslení naší obrany. Myjsme zabrali až ve 35´, kdy po pěkné ragbyové akci u křídla pokládáLibor Žilka. V závěru první půle se už nicnestalo.

Začátek druhé půle lze označit za tragický, hned ve 42´z mlýnu apo několika skrumážích pokládá vyškovský vazačHudák skrz naši neaktivní obranu. My jsmeještě snížili Vaškem Talašem z trestného kopu, ale v 53´opětkolem rucku Vyškov položil další body přímo pod naše háčko. To užbyla nad hřištěm druhá bouřka, kdy míč často klouzal a tím vznikalospousta nepřesností na obou stranách. V této fázi zápasu sebojovalo o každý metr a hráči se váleli prakticky v blátě. Anistřídající hráči už zápas nedokázali zlomit v náš prospěch.

Hráčům chci poděkovat za bojovnost a nasazení pocelý zápas. Nešla nám hra kolem rucku, kde jsme přícházeli o našemíče. Škoda jen začátků první i druhé půle, kdy nás Vyškov i seštěstím bodově přehrál. Bylo vidět, že doma jsme schopni odehrátvyrovnané zápasy. Škoda, že tuto výhodu ztrácíme před zápasem sPetrovicemi. velké díky patří divákům, kteří se i přes proměnlivépočasí přišli rozloučit se starým Struhadlem a extraligou veZlíně.

Fotogalerie ze zápasu ZDE!!! a výborné fotky také ZDE !!!

Sestava: 1. Gregůrek, 2. Kovařík,3. Krajčovič, 4. Motýl, 5. Borek, 6. Stoklásek L., 7. Šulej, 8.Novosád, 9. Tvrdoň, 10. Žilka, 11. Jančí, 12. Hejmala ml., 13.Láník, 14. Prokop, 15. Talaš

Střídali: Stoklásek M., Hlaváček,Dosoudil, Chudárek, Najman, Žabčík

Body: 5P Žilka, 3TK + 2KPP Talaš

Martin Kotík

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace