Archiv článků

RC Slovan Bratislava - RC Zlín 7:12 (7:12)

Na zápas k našim „Slovenským bratrům“ jsmeodcestovali  v plném počtu 15-ti hráčů! Naštěstí násopět posílili chalani z Trnavy čtyřmi hráči. Někteří simysleli, že se asi Slovan porazí sám.

Zápas se pro nás začal vyvíjet celkem slibně, kdy ve 3 min. porychle rozehraném TK před  háčkem pokládá TomášNovosád naši první pětku a Jirka Zapletalpřidává 2 body z kopu. Ujímáme se tedy vedení 7-0, alebohužel ne na dlouho. Ve 12 min. rozehrává soupeř TK v našemobraném pásmu, podotýkám do připravené obrany a přesto dostávámepětku, kdy se prosadí soupeřův hráč 1 na 1 bez jakékoliv podporysvých spoluhráčů! Následným kopem srovnává soupeřův kopáč stav na7-7. Z následného protiútoku se prosadí po pěkné akcicelého útoku Ota Hejmala a pokládá naši druhoupětku. Následná konverze je neúspěšná, takže stav utkání je7-12.

Od té chvíle by se dalo říct, že zápas skončil. Hra bylaneustále kouskována velkým množstvím nepřesností v podoběpředhozů, křivých autů, nepřesných kopů atd. Pokud už senějaká šance ke skorování vyskytla, tak chybělo finální zakončení.Hráči byli velmi nervózní, nevěřili si a nebyli schopni dodržetstanovenou taktiku. Do konce zápasu se již skóre nezměnilo.

Závěrem: Dá říct, že jsme doslova utrpěli na Slovanuvítězství o které jsme se museli strachovat až do posledního hvizduhlavního rozhodčího. V zápase jsme udělali spoustu nevynucenýchchyb, neřešíme herní situace s chladnou hlavou a míče jsme seneustále zbavovali nebo se snažili o individuální průnik. Útok mělneustálý přísun balonů především z autů, které jsme vyhrávali snadvšechny. Chybělo více fází kolem roje a rychlejší rozehrávka kolemrucků.

I tak bych chtěl všem hráčům, kteří k utkánínastoupili poděkovat a upozornit i ty ostatní, že v sobotuhrajeme velmi důležité utkání v Ostravě. Musíme na tenhlezápas rychle zapomenout a soustředit se na další.

Sestava: 1. Čapkovič, 2. Horák, 3.Krajčovič, 4. Dosoudil, 5. Prokeš, 6. Najman, 7. Stoklásek L., 8.Novosád, 9. Kotík, 10. Zapletal, 11. Dzurus, 12 Hejmala ml., 13Prokop, 14. Chudárek, 15 Stoklásek M.

Lavička: Kvetán, Adámek,Gregorovič 

Body: Novosád 5P, Hejmala 5P, Zapletal 2KPP 

 

cenzor a trenér


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace