Archiv článků

RC Přelouč - RC Zlín 29:7 (17:7)

V neděli jsme zajížděli k překvapivému lídrovi 1. ligy doPřelouče. S týmem z východních Čech svádíme tradičně vyrovnanézápasy a dal se očekávat podobný průběh i v tomto zápase.

Úvod nám příliš nevyšel, již ve 2 minutě prohráváme. Poté jsmepřevzali iniciativu, ovšem z našeho tlaku, který trval déle jak 20minut, bohužel nic nebylo. Ryhlonozí útočnici soupeře  námbohužel vždy dokázali zatopit. Po načich chybách nám stihli ještě2x položit. Na konci poločasu jsme se po akci roje prosadiliPetrem Juříkem.

Druhá půle byla více vyrovnaná, soupeř k naší smůle naše kontozatížil ještě dvěmi pětkami. Pozitivem tedy je tedy pouze to, že ina venkovní zápasy jezdíme v plném počtu včetně náhradníků.

Přelouč byla efektivnější v koncovce a to rozhodlo. Mybohužel děláme spoustu drobných chyb, které nás stojí zbytečné sílya metry, tím pádem taky případné body. Musíme také přidat na důrazua rychlé rozehrávce kolem rucku. Všechno nám dlouho trvá a soupeřmá tudíž čas zformovat obranu. 

"Poděkování patří všem kteří kutkání odcestovali a doufám ,že v dalším utkání se z těchto chybpoučíme a v domácím prostředí uspějeme proti velmi silnému mužstvuPetrovic." váš trenér.

Sestava: 1. Horák, 2. Kovařík, 3.Ulbricht, 4. Krajčovič, 5. Brdošík, 6. Juřík, 7. Stoklásek L., 8.Hejmala (c), 9. Láník, 10. Kotík, 11. Zapletal, 12. Hodgson, 13.Prokop, 14. Jančí, 15. Talaš

Střídali:  Vojanec, Jasnos, Chudárek,Stoklásek M., Neubauer, Suszka, Zaoral 

Body: Juřík 5P, Talaš 2KPP

Informace jak to viděl soupeř je ZDE !!!

cenzor


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace