Archiv článků

RC Olomouc - RC Zlín 34:17 (7:10)

V sobotu jsme po dvouleté pauze opět hráli na hřišti LokomotivyOlomouc. Přes dobrý začátek, kdy jsme zápas měli dobře rozehraný,jsme ovšem ve druhé půlce odpadli a body tak bohužel zůstaly naHané.

Zápas pro nás začal dobře, již ve 3 minutě pokládá"demokraticky zvolený" kapitán RichardLáník do brankoviště soupeře první body. S následnoukonverzí Václava Talaše vedeme 7:0. Ve 20 minutěpřidáváme další body z trestného kopu 10:0 opětVaškem. Někteří hrači se nechají ukolébat adoufají, že se soupeř porazí sám. Olomouc to ovšem nakopne a znásledné akce koriguje stav na 7:10 z pohledu domácích. My v závěrupoločasu přicházíme o zraněného rojníka DušanaKrajčoviče. Tím dostává naše již slepená sestava dalšítrhlinu.

Do druhé půle nastupujeme s odhodláním udržet pro nás zatímpříznivý stav a především ve zdraví vydržet co nejdéle, opak je alepravdou. Útoková spojka soupeře Kučera hnedna začátku kope dropgól a vyrovnává na 10:10. Mezi 50 a 65 minutouse rozhoduje o celém zápase. My postupně přicházíme o zraněnéklíčové hráče Vaška Talaše a TomášeKotíka a soupeř položil další 3 pětky a tím otáčí celýzápas. V závěru poločasu se alespoň prosadí ještě MichalChudárek, kdy v pádu pokládá kousek od soupeřovaháčka.

Do zápasu jsme nastupovali už v kombinované sestavě,kdy nám pro zranění a karty chyběla celá třetí řada. V zápase senavíc postupně zranili 3 klíčoví hráči a už neměl kdo na sebe vzítzodpovědnost. Postupně jsme díky nepočetné lavičce odešli takéfyzicky a proto jsme utkání dohrávali v útlumu.

Utkání výborně řídil M. Šustek.

Fotogalerie ze zápasu ZDE !!!

Sestava: 1. Horák, 2. Kovařík, 3. Bolla,4. Dzurus, 5. Gregorovič, 6. Krajčovič, 7. Stoklásek M., 8.Hejmala, 9. Láník (c), 10. Kotík, 11. Prokop, 12. Hodgson, 13.Chudárek, 14. Jančí, 15. Talaš

Střídali (lavička):  Čapkovič, Jasnos,Kotík M., Suszka, Končák

Body: Talaš, 3TK + 4KPP, Láník 5P,Chudárek 5P

PS: Tento zápas se dal zcela jistě vyhrát, to by ovšemněkteří spoluhráči museli chtít přijít.

Tradiční rozloučení se sezonou proběhne v sobotu 12.11. v našíklubovně na ragby. Zváni jsou samozřejmě všichni včetnějuniorů.