Archiv článků

RC Dragon - RC Zlín 83:12 (26:9)

V předehrávce 5. kola KB extraligy jsme po nadějném prvnímpoločase vysoko prohráli v Brně.

Začátek utkání předčil asi nejen mé očekávání, když ihned povýkopu zatlačujeme brněnské draky do jejich "22". Tamzískáváme 3 body z prokopnutého TK a ujímáme se vedení 0:3. Po tétochvilce se ovšem ukazuje síla brněnského týmu, kdy nás jakobymávnutím proutku, usazuje na zem a pokládá pětku. S KPP se ujímávedení 7:3.  Pak domácí zvyšují další pětkou a KPP na 14:3. Vpolovině první půle se dostáváme do hry a snižujeme dvěma TK na14:9. V těchto fázích si připravujeme několik pěkných akcí, kterébohužel končí špatným finálním rozhodnutím jednotlivců, kdy místopřihrávky si to naperou do protihráče při našem přečíslení. taktojsme přišli o možnost dvakrát bodovat. Bohužel nám nevychází závěrpoločasu, kdy ve 38´ dostáváme další pětku a v hodně dlouhémprodloužení (za ošetřování) v 47´ již čtvrtou pětkou domácístanovují poločasové skore na 26:9.

Ve druhé půli ovšem nastupuje úplně jiný tým. Docházejí námsíly, máme hodně zraněných a tak i přes vystřídání (bohužel zatímnení plně adekvátní základnímu týmu) dostáváme 3 pětky během desetiminut. Tímto odcházíme i psychicky a pak už je to pouze zmar. Vposledních deseti minutách dostáváme dokonce 4 pětky.

Chtěl bych ocenit bojovnost za první poločas a jisté hráče(Kurka, Juřík, Krajčovič, Novosád, Hejmala st.),kteří bojovali i za plně rozhodnutého stavu až do konce. Bohuželzbývajícím odešla fyzička nebo i chuť, někteří dohrávali sezraněním a když k tomu přidám malý počet střídajících (myslímadekvátních) hráčů, není se co divit takovému výsledku. Protoudělejme za tímto utkáním tlustou čáru a semkněme se do dalšíhozápasu tak, aby se tento výkon (druhé půle) neopakoval.

Už teď je mi jasné že největší problémy budeme mít vútoku, kde máme další 4 hráče po tomto utkání na marodce. Tímtoapeluji na ostatní srdcaře našeho týmu, aby přišli na trénink i nazápas a pomohli nám tak  připravit se na dalšího protivníka -Pragu Praha.

Sestava: 1. Galetka, 2. Gregůrek, 3. Krajčovič,4. Kůrka, 5. Hejmala st., 6. Prokeš, 7. Juřík, 8. Novosád(c), 9. Láník, 10. Žilka, 11. Talaš, 12. Štěrba, 13. Prokop,14. Jančí 15. Hodgson

Střídali: Jasnos, Malina, Venglář, KotíkM., Vojanec, Chudárek

Body: 12 (4x TK) Talaš

"Tana" Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace