Archiv článků

RC Bystrc - RC Zlín 36:3 (19:0)

V sobotu jsme hráli v Brně semifinálový zápas KB poháru.

K zápasu se bez omluvy nedostavil DušanKrajčovič a se slabou výmluvou RíšaLáník. Autobus měl taky zpoždění, takže jsme měli obavy ozačátek utkání. K zápasu nás ale bylo celkem 20 hráčů, jen našesprávcová Jitka nám nachystala ovšem pouze 18štupen, jelikož se nám po několika zápasech pár stratilo!!!!!!

Teď ale k zápasu. Začátek nám zase moc nešel, Bystrc hrála skorovšechny útoky přes svého nejlepšího hráče KarlaOpravila, který uděla prakticky všechny pětky v prvnímpoločase. Trestuhodné pak bylo nesložení našich 5 hráčůoranžového špílmachra. Na polovinu Bystrce jsme sedostávali sporadicky, tlak v mlýnu jsme skoro neměly a spolehalijsme se pouze na autové vhazování. Útočníci hráli také stereotypněa bez nápadu. Přesto jsme byly blízko k položení OtouHejmalou st., ale bez podpory se náš nejzkušenější hráč dobrankoviště neproháčkoval.

Ve druhé půlce jsme všechno vsadili na jednukartu a začali útočit rojem. Přišpendlili jsme oranžové kjejich vlastnímu brankovišti. Náš tlak trval celkem asi 20 minut,Bystrc skoro přestala hrát, ale vlastní nemohoucností jsmenebyli schopni získat žádné body. Naopak z ojedinělého útokubrněnští hráči nám opět položili a udělili nám tak lekci zproduktivity. Nejlepší hráč Bystrce si dokonce kopl na háčko. Myjsme se prosadili až 5 minut před koncem, kdy střídajícíJarda Vlk se po několika letech vrátil do sestavya hned se bodově prosadil. Bystrc v poslední minutě ještě položilasvojí útokovou spojkou.

Celkově lze říct, že Bystrc vyhrála zaslouženě, nášmladý útok potřebuje ještě více zkušeností a především nápad nebonacvičenou akci. Přínosem byl střídající Tomáš Polášek. V roji námpředevším chyběl zraněný Tomáš Novosád a duo Barum. Další hodnocenínechám na trenérovi, kterému touto cestou děkuji, že to s námivydržel a že nás povede i nadále.

Sestava: Hejmala st., Hlaváček, Dosoudil,Borek, Casassas, Prokeš, Šulej, Juřík, Tvarůžek,Prokop, Pobjecký, Hejmala, Stoklásek L., Talaš, Jančí

Střídali:Polášek, Vlk, Křemének, Adámek, Vojanec

Body: Vlk 3 TK

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace