Archiv článků

RC Brno Bystrc - RC Zlín 48:3 (24:0)

V sobotu jsme hráli existenční zápas v brněnské Bystrci o nadějisetrvání v extralize, který jsme bohužel prohráli.

Zápas začal našim náporem, ale Bystrc výborně bránila, takžejsme z počátečního tlaku nic nevytěžili. V 10´ po nenápadné akci napůlce hřiště probíhá soupeřův vazač přímo pod háčko, kdy naši dvahráči nešťastně uklouzli na podmáčeném terénu. Domácí Bystrcpostupně vyrovnává hru a přidává další body ve 22´ a 30´zápasu. Myztrácíme spoustu míčů v rucku a nejdou nám vůbec autová vhazování.Těmito našima chybami dostáváme soupeře do tempa. Z poslední akce vprvní půlce navíc dostáváme další body po průniku v útoku.

Na začátku druhé půle po průniku nejlepšího hráče na hřištibystrckého Karla Opravila a v 50 ´ po dalšípovedené ragbyové akci dostáváme další body, to už je prakticky pozápase. Po prostřídání nás soupeř už k ničemu nepustil. Naše snahakončí vždy maximálně 5 metrů od brankovištěsoupeře. Vašek Talaš alespoň proměnil trestnýkop a tím upravil skóre. I přes snahu střídajících hráčů, kdy jsmetentokrát měli plnou lavičku se v zápase už nikdo neprosadil. Pěknýsignál zahrála Bystrc v autu na prvního, kdy do pětkoviště proběhlopět Karel Opravil, který položil v zápase celkem4x. Zápas výborně rozhodoval rozhodčí MiroslavŠustek.

Soupeř hrál lépe organizovaně v čele s jejichnejlepším hráčem Karlem Opravilem. My jsme nenašli žádný recept najejich výbornou obranu, vždy jsme hráli do zformované obrany.Ztráceli jsme soustu míčů v rucku, soupeř nás vždy přetlačil. Našehra byla statická a pomalá. Naše auty měly úspěšnost pouze50%.

Sestava: 1. Venglář, 2. Kovařík,3. Krajčovič, 4. Hejmala st., 5. Dvořák, 6. Stoklásek L., 7.Pekáček, 8. Novosád, 9. Tvrdoň, 10. Žilka, 11. Chudárek, 12.Hejmala ml., 13. Hodgson, 14. Prokop, 15. Talaš

Střídali: Šulej, Dosoudil, Láník, Ševčík,Vojanec, Žabčík

Body: 3TK Talaš

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace