Ragbyový víkend ve Zlíně 3/3

Sobotní turnaj mladších žáků, který byl poslední v tomto roce sezúčastnily týmy Brna, Olomouce a Polského týmu z Chorzowa/Bytomi.Jelikož zlínských Mž bylo 16 a Olomoučáků 15, tak jsem si čtyři Mžz Olomouce půjčil a udělal dva týmy Zlína -  Zlínžlutý pod mým vedením a Zlín Zelený podvedením Coache Žufana.

Turnaj se odehrál systémem každý s každým, 2*10min.

První zápas ŽLUTÝCH s Olomoucí jsme serozehrávali a prohráli 7:0, druhý zápas proti Brnu Bystrci už byllepší, prohra jen 7:2. Za nás skórovali Gregor a Juřík. Třetí zápass polskou Bytomí jsme potvrdili současnou formu, prohra 6:3(2b Juřík, 1b Dan). Poslední zápas bylo domácí Derby ŽLUTÍvs. ZELENÍ. Hned od začátku jsme byli pod obrovským tlakema po poločase bylo skore 1:4. Ve druhé půlce jsme zabrali, ale itak jsme dostali další 4b a nakonec prohráli 8:3. Žlutí-(Gregor 1b,Walek 2b), zelení - (Kurtin 3b, Juřik D.1b, Matějka 1b, výpomocs Olomouce 3b).

ZELENÍ začali turnaj proti Bytomi prohrou 1:4(Kurtin 1b), druhý zápas s Brnem byl lepší, ale 1:3 po poločasejsme už nedokázali dotáhnout a prohráli 5:3 (Kurtin 1b, Juřik D.2b). Třetí zápas už kluci neměli sílu a dostali příděl od Olomouce9:1 (Matějka 1b).

Závěrem -  naše hra u obou týmů byla poněkudzbrklá, kluci se hlavně zalekli výškové převahy protivníků aneskládali je. Jeden mžneodskládá devět soupeřů. V zimě jepotřeba potrénovat skládky a obrané rozestavení abychom mohli najaro soupeřům konkurovat,Rozlučka se sezonou se koná 13.11v 16:00 na Rugby klubu,  zvaní jsou irodiče.