Ragbyový víkend ve Zlíně 2/3

V neděli pak RC Zlín vstoupil do turnaje utkáním proti Ostravě abohužel ho vůbec nezvládl. Proti pěti pětkách soupeřenedokázal ani jednou položit, a tak s nulou vysoko prohrál.Zlín - Mar.Hory 0:27.

Druhý zápas proti Dragonu Brno jsme také nezačalidobře po jedné pětce v první půli a druhé pětce v 1. minutě druhéhopoločasu jsme prohrávali již 0:14. Pak trenéři Dragonu vystřídalisvého nejlepšího hráče, aby ho šetřili do dalších bojů a RC Zlínhru vyrovnal. Položil Dragonu také 2 pětky, ale proměnil jen jedenkop po pětce, takže nakonec Zlín - Dragon 12:14. Body ZL:Heinrich (Bys), Holba po 5 (P), Lefner 2 (KPP).

Pak následovalo měření sil s trápící se Olomoucí, do kteréhoZlíňáci vstoupili rázně. Do poločasu položili tři pětky, v druhépůli přidali ještě čtvrtou a soupeři nedovolili skórovatvůbec. Zlín - Olomouc 24:0. Body ZL: Holba 10 (2P),Bobo, Honza (Bys) po 5 (P), Ovčář 4 (2KPP).

V posledním utkání s Vyškovem, který sice tentokrát nebyl vplném počtu, jsme podali nejhorší výkon dne a možná i celéhovíkendu. Hráči byli unavení a i když o přestávce byl stav"jen" 0:10, nedokázali se už vzchopit a odehrát poslednípoločas důstojně. Dostali v něm další čtyři pětky a prohráli dostivysoko s nulou. Zlín - Vyškov 0:32.

Do turnajů Oblastního přeboru Moravy stále více promlouváDragon Brno, který bere body favoritům. Nyní porazil Mar.Hory 7:5,ale zas nepotvrdil formu proti Vyškovu, kde prohrál s nulou. Opořadí v turnaji tak rozhodovalo skóre.