Archiv článků

Radek Holba jede na ME U18 do Madridu

Na Mistrovství Evropy juniorů se letos podívá také RadekHolba. Náš druhořadník je podle trenéra reprezentacejednou z opor juniorského národního týmu.

Po rozšíření  skupiny ELITE o 4 týmy ve které startujíevropské ragbyové velmoci (země hrající pohár 6-ti národů), bylaČeská republika jako 4. z minulého ME, kooptována do divize A.Patříme tedy k papírově nejslabším.

Rádi bychom se udrželi v divizi A. To je pro nás hlavní výzva. Vnaší skupině jsou týmy Německa, Belgie, Rumunska,Španělska, Ruska, Švédska a Litvy. Takže se můžeme potkati s docela těžkým kalibrem. Systém mistrovství je neúprosný – stačízaváhání v jediném utkání a tým se propadne na dno divize. Ale podmínky jsou pro všechny stejné.


Stěžejním bude tedy náš první zápas proti Německu31.3.v 15,00 hodin. Výsledek tohoto utkání pak rozhodne o našemdalším soupeři, který vzejde z dvojiceRusko-Španělsko.

 

Hráči odlétají do Madridu 29.3. v 9.20 z letištěPraha- Ruzyně, návrat je v sobotu 7.4.2012, přejeme tedyRadkovi šťastný let a spoustu ragbyových zážitků.

Rozdělení do skupin a výsledky  můžete sledovatzde!!!

 

zdroj: ostrava.rugby.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace