První turnaj mladších žáků ve Zlíně

V sobotu 12. dubna se na turnaj se sjelo 6 mužstevDragon Brno, Ostrava, Havířov, Olomouc, Vyškov A aVyškov B.

Po pár změnách v sestavě po zimní přípravě jsme nastoupilyk prvnímu zápasu s Olomoucí se třeminováčky a hned jsme vyhrály vysoko 7:1. Druhýzápas s Havířovem opět vysoká výhra8:0, klukům to okamžitě stouplo do hlavy ale ne nadlouho, Vyškov A 0:4 kdy jsme už po poločaseprohrávali 3:0 Po rázné domluvě a prostřídání hráčů jsme druhýpoločas prohrály 1:0 ale kromě jedné akce s které padly bodyjsme Vyškov k ničemu nepustily a spíš jsme měli převahu(pochvala za druhý poločas).

Čtvrtý zápas s Dragonem jsme opět začalihrát to co trénujeme a vyhrály jsme 8:1. Pátýzápas s Ostravou už byl vyrovnanější a dlouhojsme hrály 1:1 ale po krásné akci položil body nováček Robert atěsně před koncem jsme dali ještě jeden bod a vyhrály3:1. Poslední zápas s VyškovemB, který jsme vyhrály 6:1 byl už jenpěkným závěrem celého turnaje na kterém jsme skončily na druhémmístě s celkovým skóre  32:8.

Pochvalu zaslouží celý tým. Zmíním ještě nováčkaRoberta který odehrál 1 turnaj a účastnil sepředtím pouze  3 tréninků, položil 8 pětek a minimálnězabránil 5 pětkám svou obranou hrou (vynikající skládky) byl taks Kocháněm (též 8 pětek) nejlépe skórujícími.Další body daly Rašták 5, Smiřický 4, Dominik 4(nováček), Hubáček 2,  Denis Juřík 1.

Závěrem chci říct  že po útočné fázi jsem spokojen, jen jepotřeba více se zaměřit na obranou hru.  A ještě jednou díkvšem za předvedenou hru a příští týden do Olomouce 19.4 jedemvšichni!