Láník, Kocháň, Zemanovič, Smiřický, Břešťák,Hubáček, Novosád, Holba (C), Hejmala, Končák, Pektor, Juřík D.,Prokop, Navrátil, Stoklásek

Střídající:

Warzel, Ditrich, Dvořák, Juřík, Šesták, Kotík,Špaček

Průběh utkání:

Po pětiminutovém oťukávání dostáváme prvnípětku po špatných skládkách. Hned v zápětí dostáváme druhou pětkupo stejných chybách v obraně a s kopy po položení prohráváme v 8minutě 14:0. Po vzájemných výtkách se hra zlepšuje a usidlujeme sena delší dobu ve 22cítce soupeře. Díky několika TK za soupeřovyprohřešky se dostáváme k položené pětce a snižujeme na 14:5 v 19minutě. Bohužel nás to stálo hodně sil a jsme nuceni střídat hráčeprvní řady. Ve 32 minutě dostáváme další pětku a s kopem je to 21:5pro domácí. Po výkopu se ale dostáváme k míči a po vypracovanémtlaku na soupeřovu obranu pokládáme pětku a snižujeme na 21:12, kdykop po pětce proměňuje náš nový kopáč. Bohužel těsně před koncempoločasu dostáváme dvě slepené pětky a navíc přicházíme na 10 minuto vyloučeného mlynáře. Stav 33:12.

Na začátku druhé půle opět dostáváme pětku aprohráváme už 38:12. V 51 minutě ale snižujeme na 38:19 položením ikopem po pětce. Bohužel přichází opět slabá 10minutovka, kdydostáváme dvě slepené pětky a s proměněným trestným kopemprohráváme 53:19. Nicméně závěr patřil našim borcům kdy vposledních 15 minutách dáváme tři pětky a upravujeme stav na53:38.

Zhodnocení:

Bylo to první utkání jara a navíc prvnídlouhodobější dotek s travnatou plochou. Byla vidět nepřesnostpřihrávek na delší vzdálenost, hodně předhozů. Dále nás trápilyzákladní dovednosti a to příjem míče z kopů soupeře, nabídnutí míčůpo skládce a samotné skládky jeden na jednoho a nevynucené ztrátymíčů. Zarazilo mně však špatné skládání okolo rucků.

Kladem byla předvedená bojovnost a chtíčpoložit pětky a neodjet tak s debaklem domů, což se potvrdilo vzávěru utkání, kdy jsme měli kupodivu více sil, v určitých chvílíchtaké aktivní obrana, kdy jsme donutili útočníky soupeře k chybámsvým vysunutím.

Dá se říct, že nebýt zbytečných ztrát míče, špatných skládekokolo rucku a špatného příjmu po kopech soupeře což nás stálo 2položené pětky a 4 obdržené tak utkání mohlo dopadnout jinak. Nakdyby se ovšem nehraje, takže pro příští utkání jsme ponaučeni apůjdeme si to užít a vyhrát.