Prohra mužů s Bystrcí

RC Zlín – RC Brno Bystrc 10:36 (10:19).

V deštivém počasí muži prohráli utkánís Bystrcí hlavně díky většímu počtu chyb v obraně amenšímu důrazu ve hře.

V dosti kombinované sestavě se čtyřmivypomáhajícími hráči z Trnavy a dalšími čtyřmi na střídavýstart z Dragonu jsme nastoupili proti favorizovanému soupeři.Ten měl více ze hry, i když první poločas jsme výsledkově ještědrželi krok. I tak jsme ale obdrželi v obou poločasech potřech pětkách a celkově byl poměr pětek 1:6.

Zde je stručný průběh hry:

7´ - 0:5 první pětka Bystrcepo nesložení 1 vs 1.

14´ - 0:12 přetlačený mlýnBystrce z 5m.

17´ - 7:14 Holba P, SmiřickýKPP. Hned z našeho výkopu soupeř těžko zpracovával míč,překopl jej na náš útok, Tomáš Kotík pronikl obrannou linií Bystrcea nahrál nabíhajícímu důraznému Holbovi.

29´ - 10:12 Novosád TK.Trestný kop z poloviny hřiště s přehledem proměnil„Kukačka“ a dal tak Zlínu naději do dalšího průběhu utkání.

39´ - 10:19 v posledníminutě jsme vyhráli svůj aut na hranici vlastní 22m, přihrávkamlýnovky však šla za útokovku a další hráči místo odkopu do bezpečízvolili vynesení míče přihrávkami, ale ten jim vypadl a soupeřtrestal…

Začátkem druhého poločasu jsme prostřídali třihráče, ke konci zápasu pak zbývající dva.

63´ - 10:24 pětka po mlýnuBystrce na naší 5m rozehraná na zavřenou stranu.

76´ - 10:31 překop do naší22m Marek Bulín zpracoval, ale díky nedostatku herní zkušenostitrochu zazmatkoval a míč v rucku distribuoval na stranusoupeře, který to opět trestal…

80´ 10:36 v posledníminutě ještě vazač Bystrce Opravil vynesl míč z mlýna na 22m arozehrál po útoku do křídla.

Sestava ZL: 1 Hullman (74´ Warzel), 2Horák ©, 3 Koštial (47´ Dvořák), 4 Gregor, 5Smiřický, 6 Novosád, 7 Láník (53´ Hubáček), 8 Holba, 9 Ždárek, 10Kotík, 11 Kuchyňka, 12 Székely (58´ Pochlopeň, 72´ Bulín), 13Ťažký, 14 Bastl, 15 Končák.

Trenér: Tvrdoň, Novosád.

Rozhodčí: Priskin (Maďarsko)