Archiv článků

Proběhl Novoroční futsal 2015

V sobotu 10.1.2015 uspořádal náš klub RC Zlín již4.ročník novoročního futsalu.

K tomuto zimnímu fotbálku jsme se sešli vlastně již popáté,ale první turnaj v lednu 2011 byl takový testovací – tak jsmejej označili jako NULTÝ ročník.

Je vcelku potěšitelné, že si turnaj za těch pár let získaloblibu nejen mezi našimi současnými i bývalými členy klubu, aletaké mezi hráči a týmy „neragbistů“. Pozvání totiž přijímá stálevíce sportovců z řad našich známých, kamarádů, sponzorů,apod.

Tentokrát se sešlo na palubovce sedm týmů, kdyžse dva dny před turnajem bohužel z důvodu několika zraněníomluvil ten osmý – Veslaři.

Hráli jsme tedy systémem každý s každým na 1 x 10 minut.Všechna utkání opět odpískala osvědčená dvojicerozhodčích Aleš Hellebrand a Roman Polách. Chlapi,díky!

Výsledky turnaje nejsou zase až tak důležité, nicméně tonevysvětlíte nikomu z aktérů na hřišti, takže se občas izajiskřilo. Hlavní však je, že se nikdo nezranil a celý turnajproběhl hladce. Výsledky jsou pro úplnost přiloženy.

Po sportovní části v tělocvičně jsme se přesunuli na doklubovny RC Zlín na Stadionu mládeže, kde proběhlo nezbytnévyhlášení vítězů a individuálních ocenění. Následovala konzumacevýborného Stařova guláše a volná zábava.

Na zajištění pronájmu haly, občerstvení a cen pro vítěze sepodíleli jak samotní hráči zaplacením startovného, tak samozřejměnaši sponzoři. Těmi letos byli Pivovar ZUBR, Maso Kurtin (M.Jasnos) a Dalešickáhospoda (M.Skyva) – DĚKUJEME!

Věříme, že všichni zúčastnění byli spokojeni a těšíme se nadalší rok.

Pár fotek z turnaje ZDE.

DCh

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace