Přípravné zápasy na jaře

Přináším přehled přípravných zápasů na jaře2011, který je již odsouhlasený trenérem.

Začínáme již tradičně na umělé trávě v Luhačovicích, tentokrátjako miniturnaj, který v rámci svého zimního soustředěníuspořádá RC Mountfield Říčany dne 5.3. 2011 na hřišti sumělým povrchem III. generace. Rozpis zápasů je vpříloze.

Turnaje se zúčastní 6 týmů ve dvou skupinách. Každé zmužstev odehraje shodný počet tří utkání na 2 x 20 minut spětiminutovou přestávkou.

Další domluvený zápas je v sobotu 2.4. v17,30 po utkání Extraligy Dragon - Říčany(16,00). Budemehrát od 17.30 hodin po tomto utkání proti hráčům co se nodostanouna hřiště do první patnáctky.

Budeme ještě jednat s jedním soupeřem o přípravném zápase předzačátkem naší soutěže, která začíná 17.4.2011 zápasem s MariánskýmiHorami.