Archiv článků

Pozor: Změny v termínech zápasů

První zápas jsme měli odehrát s Olomoucí, ale ta kvůlinedostatku hráčů zatím zažádala o přeložení zápasu, který se měluskutečnit tuto sobotu na náhradní termín.

Další změnou je zápas s Havířovem, který má 3 reprezentanty naME U20 v Praze (Wantulok, Macháček aKloda O.) a ti hrají poslední zápas v sobotu1.9. proto jsme nuceni přistoupit na nedělní termín 2.9. ve 13hodin v Havířově. Nám by chyběl pouze OtíčekHejmala, který je také v reprezentačním týmu U20.

Program ME U20 - skupina B najdeteZDE!!!

A co nás čeká v prvním zápase v Havířově???

Havířovský soupeř bude podzimní část hrát bez svých 3reprezentačních opor - Pavla Indráka, PatrikaLerocha a Jardy Tomčíka, kteřípřestoupili do polské Juvenie Krakov. My sezase budeme muset obejít bez Martina Dvořáka,který je po operaci kolena, Jarda Stoklásek stálena toto ještě čeká. Odchází také TomášHlaváček do Francie. "Stařovi kadeti"se do přípravy nezapojili, tak s němi také nemůžeme počítat. Kvůlizdravotním potížím pravděpodobně nenastoupí také JiříMotýl a Tomáš Kotík, ze zahraničí se takéstále ještě nevrátili David Richter aJuraj Pobjecký. Radek Kníchal námodešl na hostování do Slávie Praha a naše největšíopora, reprezentační kapitán "ČR7" Karel Pekáček bude nastupovatpouze v domácím prostředí.

"Podzim bude zajímavý, ještě že nás posílí někteříjunioři." skromě dodává trenér JanTvrdoň.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace