Archiv článků

Pozdrav od protinožců z Australie

Přišel pozdrav z Austrálie od našich velvyslankyň u protinožců,které měli možnost se osobně potkat s některými hráčiREDS (hrají Super14) což je výběr státu Queenslandu, kde obě bydlí vjeho největším městě Brisbane. A co tam vlastně dělají? 

Nika si zaplatila kurz Barista and coffee art a nyni pracujev http://www.poppycakes.com.au/je to vyhlasena kavarna v bohate ctvrti s originalnimiNew York's cupcakes.

Ja si nejdriv tvrdou praci vydelala na malirske potreby anyni sve prace nabizim na online gallery http://www.bluethumb.com.au/Profile/id/76.htm

S některými ragbisty Reds se viděli na tétoakci:

REDS RACE DAY je prestizni udalostna vysoke společenske urovni. Odviji se od Melbourne cup, coz jehlavni dostih v Melbourne, je to celostatni svatek, kdy se od 12hod. prestane pracovat a cela Australie toto sleduje na TV a sazkyna kone jsou hlavnim predmetem tohoto odpoledne. Reds Race Day bylospolecenske posezeni s rugbisty REDS pro uzavrenouspolecnost.

Listky byly omezene a drahe $85 na osobu. Bylo v tomzahrnuto asi 8 chodu, ktere byly podavany v prubehu odpoledne natacech a take drinky /pivo, sampanske, nealkoholicke napoje/.Obleceni musi byt vysoce spolecenske, takovy maly Hollywood. Melyjsme to stesti, ze se nam podarilo listky na tuto akcizajistit. 

I.Z.

Vizitka hráče REDS Jamese Horwilla -  ZDE!!!

Tolik pozdrav do Zlína, kde nám brzy začne zima, ale v Austráliizačíná léto.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace