Archiv článků

Povedený turnaj mladších žáků ve Zlíně

V sobotu 19.5.2018 se na Stadionu mládeževe Zlíně konal turnaj mladších žáků kategorií U6 až U12 nazvanýZlínská valaška.

Na tuto akci přijelo se sedmi moravskýchragbyových klubů celkem 230 dětí! Je potěšitelné,že toto číslo rok od roku stále narůstá, a proto se taková akcepochopitelně neobejde bez patřičného finančního zajištění. Chcemetedy poděkovat všem partnerům a sponzorům, kteří nám na turnajfinančně či věcně přispěli. Jsou to především tradičněMagistrát města Zlína a Zlínskýkraj, dále pak Nadace Synot, UGO bar – RichardLáník a Restaurace Papučárna – MilošSkyva.

Na ragbyovém trávníku rozděleném na čtyřimenší hřiště podle věkových kategorií se za pěkného počasí utkalo 9týmů U12 (do 12 let), 7 týmů U10 (do 10 let), 6 týmů U8 (do 8 let)a dva týmy U6 (do 6 let).

RC Zlín měl v turnaji tři týmy ve dvouvěkových kategoriích U12 a U8.

Turnaj Zlínská valaška proběhlv přátelské atmosféře, výsledky nejsou důležité, a protovšechny děti byly na konci oceněny malou odměnou a odcházelys úsměvem na tváři.

DCh

A zde je ještě příspěvek Rudy Dittricha, který na turnajitentokrát koučoval U12:

Zlínská Valaška dopadla výborně

Tradiční turnaj mládeže Valaška proběhl ve velmipříjemné atmosféře. Počasí zrána hrozilo deštěm, ale pak sevyčasilo a všech 230 hráčů ze 7 klubů srdnatě svádělo nádhernéragbyové souboje a odjelo domů s dobrým pocitem.

RC Zlín v kategorii U8 podal velmi srdnatý výkon akromě jediné prohry, zaznamenal samá vítězství nebo remízy. Jedobře, že se nám ve Zlíně začíná množit ragbyový potěr a díky péčitrenérky Katky Vráželové se tým sehrává a je dobrým příslibem probudoucnost!

 

V kategorii U12 měl RC Zlín zastoupení hneddvojnásobné a obojí vcelku úspěšné. Modrý tým ze Zlína dokázalporazit Bystrc B 4:0 a rozhodně se na turnaji neztratil. Žlutý tým sehrál několik dramatických bitev, z nichž nejkrásnějšíbylo přesvědčivé vítězství nad věčným rivalem Dragon Brno 5:2.Žluťásci Dragon totálně zaskočili a dostali do vedení 5:0. Až potétrochu polevili a dovolili soupeři už jen zkorigovat jednoznačnýprůběh. Všem hráčům patří velký dík!!!

Beáta, Bart, Bára, Mikuláš H., Honza, Josef, Pavel,Kuba Č., Ondra,  

Alex, Mikuláš M., Šimon, Vojta, Veronika, Dominik,Kuba J., Marek 

 

Turnaj proběhl plynule a RC Zlín velmi děkuje všem,kdo se aktivně podíleli na hladkém průběhu:

Dan Chytil za vzornou hlavní pořadatelskouslužbu.

Josef Hubáček a Jan Smiřický za rozhodcování.

Marek Jandouš za pořadatelskou službu.

Marcela Milinková za hlasatelskou a pořadatelskouslužbu.

Klára Kršáková a Albert Kršák za bufet.

Čížovi a Janíkovi za zásobování bufetu.

Marie Dittrichová a Janíkovi za pomoc v bufetu.

Sponzorům za finanční příspěvky a věcné ceny.

A všem ostatním za fandění a podporu!!!

 

Díky a příště zase ve Zlíně na RUGBY!

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace