Archiv článků

Poslední vystoupení mladších žáků U13

V pátek 21. června 2013 jsme i díky finanční podpořeMagistrátu města Zlína odcestovali společně se staršími žáky namezinárodní Turnaj Feliksa Mikiciuka do polského městaSosnowiec.

Stejně jako v loňském roce jsme si naplánovali koupání,tentokrát v aqua parku Nemo v Dabrowě Ggornici nedalekood Sosnowce. Vzhledem k tomu, že bylo cestou pekelné horko,nám osvěžení v bazénech přišlo vhod. Po té, co jsme seosvěžili, jsme se přesunuli do města, našli hotel a po ubytováníjsme se navečeřeli. Po večeři jsme si dali malou procházkuv místním parku, vzhledem k tomu, že jsme byli jediní,kdo jsme nebyli namazaní repelentem, všichni místní komáři útočilipouze na nás a vyhnali nás zpět do hotelu. Po dobré snídani jsmeodjeli na místní ragbyový stadion a začali jsme se připravovat nasamotný turnaj…

Naše výsledky ve skupině:

RC Zlín: RC Darnica Kijev ( Ukrajina ) – 4:1 ( Vyoral2x, Jandouš a Šůstek )

Do turnaje jsme vstoupili dobře a výborně hrajícího ukrajinskéhosoupeře se nám po boji podařilo zdolat. Hráli jsme s velkouchutí, dobře jsme útočili, skvěle bránili a zápas jsme siužili.

RC Zlín: RU Dowierie Zielenograd II ( Rusko ) –skreč

S ruským týmem jsme hráli dobře, bohužel nám nepřál polskýrozhodčí, který nás nepustil do kloudné akce a vymýšlel si zákrokyzásadně proti nám. Za stavu 0:1 jsme utkání ukončili a podali jsmestížnost u vedení turnaje, tento rozhodčí už nám nepískal.

RC Zlín: RzKS Juvenia Kraków ( Polsko ) – 6:0 ( Jandouš2x, Vyoral 2x, Krajča a Hýža )

Nejslabší mužstvo naší skupiny jsme porazili bez většíchproblémů, zahráli si všichni hráči a prodali jsme to, co umíme,tedy dobrou hru v „rucku“ s přenesením hry na volné hráče,výborně jsme bránili a zaslouženě jsme vyhráli.

Semifinále:

RC Zlín: RU Dowierie Zielenograd I ( Rusko ) – 2:4 (Jandouš a Krajča )

V semifinále jsme narazili na vítěze druhé skupiny 1.mužstvo ruského Zelienogradu. Tento velmi dobře hrající a silověvýborně vybavený soupeř byl bohužel nad naše síly. I přes velkéhecování a obrovskou snahu všech našich hráčů jsme na tohotosoupeře nestačili a sice se ctí, ale přesto jsme prohráli.

O 3. místo:

RC Zlín: RU Dowierie Zielenograd II ( Rusko ) – 1:2 pp (Jandouš )

O třetí místo jsme se střetli se soupeřem, se kterým jsme utkáníve skupině skrečovali. Na našich hráčích byla znát únava jakz odehraných zápasů, tak i z velkého horka. I přes tojsme se dokázali na tento poslední zápas sezóny vyhecovat a dovolímsi říct, že jsme měli víc šancí, tyto jsme však nedotáhli do konce.Zápas jsme prohráli v prodloužení, když rozhodující pětkupoložil nejmenší, ale velmi šikovný hráč soupeře, když prošel přescelé hřiště.

Naše sestava:

Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup, Daniel Mrlík, Jan Hýža,Michal Vaculík, Petr Vajďák, Jakub Krajča, Adam Dolanský, DavidSluštík, Josef Šustek a Martin Vyoral

Na turnaji pro nás zbyla neoblíbená bramborová medaile a určitějsme si představovali lepší výsledek. Soupeři byli bohužel herněvyspělejší než v naší domácí soutěži, přesto jsme ostudu neudělali.Kádr toho mužstva přechází do starších žáků, proto je jistě namístě jim za odvedenou práci poděkovat a popřát úspěšné pokračovánív kariéře.

Foto ze zájezdu ZDE.

Ve 27.6.2013 čtvrtek proběhne na Stadionu Mládežeukončení sezóny všech žákovských mužstev. Zveme všechny rodiče, abypřišli spolu s námi oslavit pro nás úspěšnou sezónu.

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace