Archiv článků

Poslední turnaj U12 ve Vyškově

Mladší žáci RC Zlín odjeli po nedávném ziskubronzových medailí z Mistrovství ČR k poslednímuregionálnímu turnaji v sezóně 2018/19.

Zastupoval jsem pro tentokrát oba absentujícítrenéry U12 a ve Vyškově jsem měl k dispozici slušný počet 13 hráčů(hraje se v devíti): Dominik Stehlík, PavelDoležel, Tonda Jurášek, Ferda Váňa, Vojta Kuna, Bart Bouc, JakubČíž, Marek Jaroněk, Vojta Zuzaník, Miki Michálek, Mikuláš Horský,Josef Trchalík, Kristian Leach.

Ve vyškovském turnaji startovalo sedm týmůU12, hrálo se systémem „každý s každým“. Po celý den panovalohorké letní počasí s teplotami nad 30°C.

Zlín – Dragon B6:1. Na úvod nás čekala rezerva Dragonu, s kterou sizlínští poměrně snadno poradili. Body ZL: Mikuláš H. 3x, Kuba Č., Ferda V.,Vojta K.

Zlín – Bystrc 3:1.Dost vyrovnané utkání, ale zlínští si v závěru uhlídali výhruo dvě položení. Body ZL: Vojta K. 2x, KubaČ.

Zlín – Ragbyová akademieBrno 8:0. V utkání s novým klubem, jehož tým byl protento turnaj složen z hráčů RA Brno a RC Břeclav, naši hráčidominovali a soupeře k ničemu nepustili. Body ZL:Marek J. 2x, Bart B. 2x, Ferda V., Kuba Č.,Vojta K., Kristian L.

Zlín – Olomouc6:0. Další výhra zlínských starších žáků s nulou.Body ZL: Kuba Č. 2x, Vojta K., MikulášH., Josef T., Ferda V.

Zlín – Vyškov 6:0.Ani domácí Vyškov nakonec nekladl zlínským hráčům větší odpor. BodyZL: Mikuláš H. 2x,Kuba Č., Bart B., Marek J., Josef T.

Zlín – Dragon A2:3. Až v posledním utkání naši hráči zaváhali arozhodující bod dostali z poslední akce utkání… Body ZL:Kuba Č. 2x.

Mladší žáci RC Zlín odehrálikrásný turnaj a určitě potvrdili, že bronzové medaile z MČR U12získané před 14 dny jim právem patří!  Prakticky ve všechutkáních hráli kolektivní ragby, vždy byl některý hráčv podpoře a až na poslední utkání se vypořádali se soupeři iv obraně. Myslím, že tento tým má velký potenciál a je vidět,že trenéři Martin Kotík a Jiří Váňa odvedli za celou sezónu velkýkus práce. Věřme, že se týmu bude dařit i příští sezónu ve vyššívěkové kategorii U14.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace