Archiv článků

Hráči U12 uzavřeli jarní část v Ostravě

Na turnaj nás kvůli velkému množství omluvených odcestovalominibusem pouze deset. Bylo to ovšem deset statečných, kteří násvelmi příjemně překvapili.

Tým U12: Bart Bouc, Mikuláš Horský, MarekJaroněk, Antonín Jurášek, Mikoláš Michálek, Ondra Milink, Rosťa,Dominik Stehlík, Ferdinand Váňa a Vojtěch Zuzaník.

Kluci přistoupili k celému turnaji zodpovědně a soustředili sena každý zápas. Za slunečného počasí a částečném stínu ostravskýchkomínů, jsme sehráli 7 utkání.

RC Vyškov - RC Zlín 0:2

V prvním utkání jsme se hledali, někteří hráči neměli jasno, kdese mají pohybovat a nechávali se strhnout do přehuštěných„prostorů“. Nedařilo se nám hru roztahovat do křídel, ale našemusoupeři také ne. Přesto jsme naši brankovou čáru dokázali ubránit anavíc dvakrát skórovat.

RC Mariánské Hory – RC Zlín 2:4

V zápasu s domácím týmem, jsme většinu z pětek položili popravém křídle, když jsme přihrávkami přečíslili soupeře a využilirychlé průniky Mikuláše podél autové čáry. Zápas jsme od začátkukontrolovali, ale stále jsme měli problémy s vybíháním v lajně apostavením hráčů v hřišti.

RC Olomouc B – RC Zlín 0:3

Povzbuzeni dvěma výhrami a skoro hodinovou pauzou, jsme seutkali s nadějemi RC Olomouc. Zapracovali jsme na lepším napadánísoupeřových útoků a rychlejším rozdávání míčů a došli jsme si protři pětky.

RC Zlín – RC Dragon B 3:1

Další zápas následoval zanedlouho a dobře naladěný tým se těšilna další souboj. Náš herní projev se postupně usazoval a zlepšoval.S některými již tradičně urostlejšími hráči jsme si poradili adalší zápas jsme dobrou souhrou a úsilím všech hráčů úspěšnězvládli.

RC Zlín – Dragon A 1:2

Tady už šlo do tuhého. Jestli byli v předchozím zápasu někteřípřerostlejší, tak tady už jsme se museli potýkat ze znatelnouvýškovou a váhovou převahou. Zejména jeden hráč by mohl úspěšněpůsobit druhým rokem v U14... a tento nám svými dvěma sólo průnikydvakrát položil. Za stavu 0:2, zhruba v polovině utkání naši klucizatnuli zuby a doslova přibili soupeře na jejich polovině. Po mnohafázích, přihrávkách a rucích jsme zaskočenému Dragonu A položilikrásnou pětku po nalezení díry v obraně. Chvíli se ještě hrálo asoupeř už se k naší brankové čáře nepodíval. Byl to velký výkon,fyzicky náročný, bolelo to, hráči si hrábli na dno – semkli se,zaslouží pochvalu.

RC Havířov – RC Zlín 2:2

Naše výkony od těžkého zápasu s Dragonem gradovaly. Zápas sHavířovem probíhal podobně. Za stavu 2:0, se náš tým opět dosoupeře nemilosrdně zakousl, vynutil si chyby a dokázal snížit Na2:1. Zbytek zápasu jsme soupeře nepustili z jejich poloviny a vposledních sekundách se naše úsilí a dravost proměnila vevyrovnávací pětku! Takové zápasy dají hráčům v tréninkunenapodobitelné zkušenosti. Skvělý výkon, skvělá hra.

RC Zlín – RC Olomouc 4:1

Na závěr náš dobře rozehraný tým nastoupil proti Olomouci.Udrželi jsme si nasazení z předchozích těžkých zápasů a celkemrychle jsme se dostali do vedení 3:0. Olomouc poté kontrovala na3:1, to nás ale z herní pohody nevyvedlo. Zápas jsme v pohodědohráli a přidali ještě čtvrtou pětku.

Náš tým ukázal, že týmovým pojetím hry se dá hrát i vyhrát nadsebelepším soupeřem. V týmu jsme měli zapojené nevyhrané kluky,kteří se nechali strhnout k dobrým výkonům. Tleskáme všem, udělalinám opravdu radost a myslím že i kluci jsou se svými výkony takéspokojení. Kuba Michálek a Jirka Váňa. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace