Archiv článků

KB Pohár: RC Dragon Brno - RC Zlín 80:7 (35:0)

První jarní zápas KB Poháru jsme odehráli v sobotu 4.4.2009na hřišti největšího favorita naší skupiny C v Brně.

Od začátku zápasu jsme se hledali, než jsme se rozkoukali takjsem již prohrávali po průniku jednoho "kořeňa zpod štadlu". Takhle nám do brankoviště v prvnípůli napadali do našeho pětkoviště ještě další. Občas jsme sepodívali na půlku Dragonu, ale bez vetšího efektu. Nedařili se námani trestné kopy na háčko.

Druhá půle začala ještě hůř, z prvního výkopu na nás jsme balonpo nesouhře v roji a následně spojek (podklouznutí naší útokovky)nezpracovali a pod nohami naší tříčtvrtky nám položil jeden z"kořeňů" pětku. Poté jsme semožná více snažili a občas jsme atakovali soupeřovo brankoviště.Scénař byl ovšem podobný první půlce. Pěknou naši akci předvedl ažstřídající Tomáš Kotík, kdy pěkným pokopem vybídlke skorování Vaška Talaše. OtíčekHejmala z těžkého úhlu proměnil následný kop. Aby zmar bylkompletní, tak v poslední minutě druhé půle jsme obdrželi odrozhodčího na cestu ještě technickou pětku.

Co říci závěrem: Dělali jsme spoustu chyb,kdy takový soupeř jako je Brno tyto chyby využije rychle keskórování. Hráli jsme od začátku nepřesně, soupeř nás jednoznačněpředčil rychlostí a lepší souhrou spojek. Dragon má výborný roj,který získal spoustu balónu pro útok jak v mlýnu tak i v autu. Měltaké dobře zvolenou taktiku vysokých nakopávaných míčů s kterou sena začátku naši útočnici těžko srovnávali. 

Sestava: 1. Hejmata st., 2. Hlaváček, 3.Krajčovič, 4. Dosoudil, 5. Pobjecký, 6. Prokeš, 7. Tvrdoň, 8.Juřík, 9. Malina, 10. Žilka, 11. Talaš, 12. Hejmala ml., 13.Prokop, 14. Stoklásek L., 15. Jančí

Střídali: Kotík T., Jasnos, Vojanec, Kovařík,Adámek

Body: 5P Talaš, 2KPP Hejmala ml.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace