Archiv článků

Pohár Jiřího Holka získal Vyškov

Po dva dny (a tři noci J) probíhal ve Zlíně 12.ročníkveteránského turnaje G.Holek Cup.

Šest ragbyových týmů se utkalo napřed ve dvou skupinách a pak vevyřazovacích bojích na Stadionu mládeže o putovní pohár.

Potěšitelné pro domácí diváky a příznivce bylo, že i RC Zlínposkládal tým (za pomoci několika „Orlů“ a našeho známého Luluz Cagnacu). Za svůj ragbyový výkon se Zlíňáci rozhodněnemuseli stydět, zvláště v souboji o konečné páté místo, kdyžporazili Old boys Praha.

Souboj o třetí místo byl urputný, a protože nakonec nemělvítěze, získali bronz oba týmy J - němečtí RBW a MoravskoslezštíOrli

Do finále se nakonec probojovaly týmy ukrajinského Lvova ačeského či spíše hanáckého Vyškova. Ve vyrovnaném souboji nakonecuspěli Hanáci, kteří se tohoto turnaje zúčastnili poprvé.

Všechna utkání odpískali dva rozhodčí Jiří Jíša a VladimírKohout, kteří nedopustili žádné protesty z řad hráčů přiněkterých emotivně vypjatých herních situacích.

V příloze jsou všechny páteční i sobotní výsledky.

Zde je bohatá fotogalerie Břeti Šťasty z pátkui soboty.

Konečné pořadí 12.ročníku Georg Holek Cupu ve Zlíně:

1.     Vyškov

2.     Lvov

3.     RBW a Moravskoslezští Orli

4.   

5.     Zlín

6.     Old boys Praha

Důležitější než sportovní výsledky jsou však na těchto turnajíchsamotná setkání všech hráčů a nezaměnitelná přátelská atmosférazvláště při třetích poločasech…

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace