Archiv článků

Podzimní turnaj mladších žáků na DRAGONU

Podzimní část sezóny 2012/2013 mladších žáků pro naše hráčekategorie U13 začala 22.9.2012 na hřišti RC DRAGONBRNO. Nastoupili jsme, díky nemoci a zraněním, pouzes devíti hráči, neměli jsme nikoho na střídání. Navíc do hryzasáhli i hráči, kteří s námi začínají a byl to pro ně prvnístart za RCZ, proto náš rozjezd v turnaji odpovídal našimmožnostem.  Před turnajem proběhla volba kapitána našehomužstva a této role se ujal Daniel „Kulda“ Mrlík.

 

V kategorii U13 startovalo šest týmů, mnohá mužstva sehodně zlepšila, většinou však na tom byli podobně jako my,startovali se spoustou nováčků. Naše hra byla velmi nevyrovnaná,nedokázali jsme se vyvarovat chyb, které nás stáli lepší než3. místo v turnaji.

 

RC Zlín: RC BYSTRC Brno – 3:3 ( Vyoral 1x, Vajďák 1x aJandouš 1x )

Start do turnaje se nám nepovedl, mužstvo, které jsmev loňské sezóně pravidelně poráželi se nám postavilo bezrespektu a do půlky jsme prohrávali 2:0. O poločase jsme si řeklico a jak chceme hrát a naše hra se začala zlepšovat, bohužel vícnež remízu jsme uhrát nedokázali.       

                                                                 

RC Zlín: Dragon Brno – 6:1 ( Jandouš 3x, Krajča 1x,Mrlík 1x a Vyoral 1x )

Proti mužstvu domácího Dragonu jsme předvedli nejlepší výkon naturnaji, všichni hráči hráli velmi dobře jak do předu, tak i velmizodpovědně bránili. Domácí hráči sice bojovali, ale nám se rozjel„tank“ Kuba Krajča a byl problém jeho kilazastavit.                                                     

 

RC Zlín: RC JIMI Vyškov – 2:4 ( Jandouš1x a Krajča 1x )

S mužstev Vyškova jsme navázali na výkon z předchozíhoutkání a rychle jsme vedli 2:0 a tento stav vydržel do poločasu.Naši hráči si bohužel začali myslet, že je rozhodnuto a když soupeřzabral a stav dotáhl, naši hráči se trochu sesypali a přes to, žev závěru soupeře tlačili, ten dokázal přidat další body a pozásluze vyhrál. V tomto utkání jsme doplatili na nemožnostvystřídat, někteří hráči už byli unavení, případně lehce zranění ato se proti Vyškovu, který nastoupil se 16 hráči na soupisce museloprojevit.

 

RC Zlín: TJ Sokol MH Ostrava – 10:0 ( Hýža 3x, Vaculík2x, Krajča 2x, Mrlík 1x, Soukup 1x a Vyoral 1x )

Nejslabší mužstvo na turnaji jsme přejeli rozdílem třídy, hráčisoupeře nám nestačili v ničem a naši hráči si na závěr turnajevelmi dobře a s chutí zahráli.

 

Naše sestava:

Jan Hýža, Matěj Soukup, Jakub Krajča

Matěj Santo, Marek Jandouš

Daniel Mrlík, Michal Vaculík, Tomáš Vajďák

Martin Vyoral

 

Miroslav Vacula

 

 

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace