Archiv článků

Podzim uzavřelo mužstvo U13 třetím místem

Poslední podzimní kolo oblastního přeboru mladších žáků seodehrálo 27.10.2012 za velmi nepříjemného, téměř zimního počasí nahřišti brněnské Bystrce. Přesto, že se naše hra od začátku sezónyvelmi zlepšila, nestačil náš výkon na lepší než na 3.místo v turnaji.  

Domácí se na turnaj připravili velmi zodpovědně, nastoupili ihráči, kteří hrají soutěž o kategorii výš, tedy U15 a turnajvyhráli. Největší problémy nám však dělal zřejmě nejmenší hráčsoupeře na postu mlýnové spojky, velmi šikovný, rychlý a chytrýchlapec.  

Na turnaj jsme díky pozdnímu příjezdu autobusu odsestovali sezpožděním, dík patří organizátorům, posunuli naše utkání napozdější dobu. 

Naše výsledky:  

RC Zlín: RC Dragon Brno  – 8:0 ( Vyoral 3x, Jandouš2x, Soukup 2x a Krajča 1x )

Mužstvo Dragonu nám bývá pravidelně rovnocenným soupeřem, jehovýkon byl ovlivněn řadou nemocných a zraněných hráčů. Byl to pronás dobrý soupeř na rozjezd v turnaji.   

RC Zlín: RC Brno Bystrc – 1:3 ( Jandouš 1x )

V tomto velmi důležitém zápase jsme bohužel prohráli. Ujalijsme se sice vedení díky položení našeho nejlepšího hráče MarkaJandouše, domácí tým však zabral, zápas dokázal otočit ve svůjprospěch a probojoval se do finále, pro nás zbyl zápas o třetímísto. Mužstvo Bystrce nás několik let neporazilo, je otázkou, zdahráči, kteří za ně nastoupili, byli skutečně v naší věkovékategorii. 

O 3. místo: 

RC Zlín: RC Olomouc  –10:0 ( Vyoral 3x, Jandouš 2x,Soukup 2x, Vaculík 2x a Krajča 1x )

Olomoučtí pro nás nebyli soupeřem, přehráli jsme odevzdanéhosoupeře ve všech činnostech a hráči si spravili chuť po neúspěšnémutkání s domácím mužstvem.  

Naše sestava:  

Marek Jandouš ( C ), Matěj Soukup, Jan Hýža, JakubKrajča, Michal Vaculík, Petr Vajďák, Matěj Santo, David Sluštík,Tomáš Zrník, Martin Vyoral  

Právě uplynulou podzimní část sezóny lze zhodnotit jakoúspěšnou, po odchodu hráčů do kategorie U15 se nám podařilopostavit mužstvo, které se začíná stávat postrachemsoupeřů.  

Miroslav Vacula

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace