Příprava mužů ZL-Dragon

Muži RC Zlín odehráli v sobotu 1.3.2014 odvetné utkáníproti Dragonu Brno na umělé trávě na Pasekách.

RC Zlín – RC Dragon Brno 15:50 (5:15).

Toto utkání se hrálo po dohodě trenérů na 4 x 20 minut. Utkánívypadalo z pohledu RCZ lépe než to minulé, i když výsledek je dostivysoký.

Opět jsme dostali několik pětek po základních chybáchv individuální obraně jeden na jednoho, když např.soupeřev jednu chvíli snad na 1m2 nechytli zároveň třinaši hráči… Také pětce po slalomu soupeře přes 3/4 hřiště bychomměli umět zabránit…

My jsme dosáhli v utkání tří pětek po docela povedených akcích,které nedokázal soupeř zastavit. První po presinku celého útoku nasoupeře a několika ruckách pokládal Jan „Polda“Horák, druhou po mlýnu a šikovném přehození v útokudo křídla zakončoval zabíhající Tom Kotík a třetípo rychlém rozehrání TK v útočné 22m prorazil do brankovištěsoupeře Pepa Kocháň.

Celkový poměr pětek 3:10 o mnohém vypovídá, ale stojí zapřipomínku, že čtyři pětky jsme obdrželi až v poslednídvacetiminutovce. To není žádná naše omluva, spíše naopak. Ragby jefyzicky náročný sport hraný 80 minut a většina zápasů se rozhodujeprávě v posledních 20 minutách. A tady znovu narážíme natréninkovou morálku v končícím zimním přípravném období…

Sestava RC Zlín: 1 Horák, 2 Hubáček, 3 Kocháň, 4Minárik, 5 Adamec, 6 Smiřický, 7 Láník, 8 Holba, 9 Končák, 10 KotíkT., 11 Prokeš, 12 Gregor, 13 Hodgson, 14 Beníček, 15Navrátil.

Střídali: Juřík, Warzel, Stoklásek M., Vojanec,Drábek.

Utkání odpískal rozhodčí Libor Žilka, díky.

Celá fotogalerie T.Novosáda zde.

Tuto sobotu 8.3.2014 nás čeká tradiční zimní turnajv Luhačovicích za účasti extraligových týmů Říčan, Vyškova aprvoligového Zlína.