Archiv článků

Nový ročník ragby 2014 / 2015

Už známe své soupeře Poháru ČSRU a také rozlosování nové sezónyI.ligy ragby.

Do Poháru ČSRU se přihlásilo celkem jen devět klubů, což jeurčitě pro Unii zklamání. Je to také trochu nepochopitelné iz toho důvodu, že pohár je dobrou příležitostí přípravnýchutkání před ligou. RC Zlín se přihlásil do Poháru ČSRU právě poloňské špatné zkušenosti se sháněním soupeře na přípravné zápasy.Bude to pro nás však dobrá zkušenost i vzhledem k tomu, žejsme jediným neextraligovým týmem v této soutěži.

Pohár ČSRU bude rozdělen na dvě skupiny Čechy a Morava.V naší moravské skupině jsou čtyři týmy: RC Dragon Brno, JIMIRC Vyškov, SR Mariánské Hory, RC Zlín. Základní část soutěže budedvoukolová formou turnajů, vítězové skupin se utkají v říjnuve finále.

První turnaj se uskuteční na naší domácí půdě Stadionu mládežev neděli 17.8.2014, druhé kolo proběhne v Ostravě. Hrátse bude každý s každým na 1 x 25 minut.

I.kolo - Pohár - Morava - 17.8.2014 (neděle) - 11,00 -Zlín
II.kolo - Pohár - Morava - 23.8.2014 (sobota) - 11,00 - OstravaM.Hory

Po dvou kolech Poháru ČSRU čeká RC Zlín volný víkend a pak užzačíná náročný kolotoč I.ligy, když se ještě na podzim budoupředehrávat dvě jarní kola! Důvodem je nedostatek termínů prosedmičkové soutěže na konci jarní časti patnáctkových lig.

Novou soutěž zahajuje RC Zlín v Čunově proti 1.RC SlovanBratislava v neděli 7.9.2014. Na domácím hřišti ve Zlíně sepředstaví naši ragbisté poprvé až ve 3.kole 21.9.2014 protiOlomouci.

 

V příloze dokumenty ČSRU k Poháru a Rozlosování I.ligyragby 2014  / 2015.

 

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace