Archiv článků

Nepřesvědčivý výkon U14 na Dragonu

Starší žáci RC Zlín U14 předvedli trochuustrašenou hru proti brněnskému soupeři.

RC Dragon Brno - RC Zlín 41:14(22:7).

K utkání jsme měli k dispozici celkem 15hráčů.

Dragon měl hru postavenou na urostlých hráčíchv roji, ze kterých měli naši starší žáci přílišný respekt anedokázali se s tím vyrovnat po celé utkání.

Po nadějném začátku jsme nedokázali využítjednu z prvních akcí k položení pětky a naopak jsmenechali iniciativu na brněnských hráčích, především pak na jižzmiňovaných rojnících. Ti nám položili všech sedm pětek, naše dvěpětky byly slabou náplastí na rozpačitý výkon.

Dragon nám během 20 minut položil tři pětky.Pak se po jednom z mála našich vyhraných rucků prosadilaprůnikem a pětkou Beáta Dittrichová, kop po pětceproměnil Tadeáš Vyvlečka. V té době už jsmebyli oslabeni o zraněného Ondru Číže, který musels pochroumaným kolenem do nemocnice – naštěstí je koleno snad„jen“ naražené a Ondra se brzy vrátí na trávník. Do konce1.poločasu jsme inkasovali ještě jednu pětku.

Ve druhém poločase jsme dostali celkem třipětky a položili jen jednu zásluhou TadeášeVyvlečky, který přidal i kop po pětce. Konečný stav 41:14tedy bohužel odpovídá předvedené hře obou týmů.

Body ZL: Vyvlečka 9 (P,2KPP), Dittrichová 5 (P).

Poměr pětek 7:2.

Sestava RC Zlín: Tomáš Přibyl, MatyášJurásek, Ondřej Doležel, Robin Kolínek, Jan Šperka, Filip Gajdošík,David Štourač ©, Ondřej Číž, Jáchym Koutný,Barbora Milinková, Beáta Dittrichová, Ocean Antonie Neho, TadeášVyvlečka.

 Střídali: Jakub Číž, OndřejMilink.

Téměř všechny obdržené pětkyměly podobný průběh – Dragon nás přetlačoval a vyhrával mlýny čirucky (i naše…), ze kterých se utrhl některý jejich velký rojník apřes naše téměř neskládající hráče prošel až do brankoviště.Pravdou je, že nelze zatracovat všechny naše hráče – někteříbojovali a skládali obětavě, ale pokud se k těmto nepřidajíostatní, vypadá celkový výkon „netýmově“. Dnes nám chyběla touha povítězství a tomu odpovídající nasazení. Doufejme, že se naši hráčiz prohry poučí a „vítězného ducha“ v sobě objeví dodalších zápasů.

Další soutěžní utkání bude hrát RC Zlín U14v sobotu 27.10.2018 ve 13,30 hodin na hřištiRC Bystrc Brno proti mužstvu RC Říčany B. Totoutkání jsme měli sehrát v Říčanech, ale poněvadž ve stejný denmá hrát říčanské Áčko v Bystrci, přistoupili jsme na návrhodehrát dvojutkání v Brně. Mezitím ale příští víkendodehrajeme přípravný miniturnaj / utkání v Olomouci. Upřesnímv týdnu.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace