Naši nejmladší hráli v Olomouci

Hráči RC Zlín kategorie U11 se sešli na prvnímjarním turnaji jen v šesti hráčích.

Důvodem absence dalších hráčů byla nemoc, a tonás při malé hráčské základně značně oslabilo. U11 hrajev osmi hráčích, takže jsme si navzájem půjčovali hráčes týmy Olomouce a Ostravy, které na tom byly podobně.

Turnaje se zúčastnilo šest týmů rozdělených dodvou skupin s následnými zápasy o umístění. Hrálo se 2 x 8minut.

Zde jsou výsledky našich ve skupině:

RC Zlín – RC Vyškov 1:10.Pokládal Marek.

RC Zlín – RC Dragon Brno0:9.

O 5.místo:

RC Zlín – RC Olomouc 3:4.Pokládali David 2x a Robert. Toto utkání bylo velmi vyrovnané a vřádném čase skončilo 3:3. Rozhodčí tedy vyhlásil tradiční „…kdo dáprvní pětku, vyhraje!“ To ale nikdo netušil, že se bude hrát ještědalších osm minut, než dokázala položit šťastnější Olomouc.

Sestava RCZ: Albert, David, Marek,Ondra, Robert, Štěpán.

V dalších kategoriích nastoupili ještězlínští hráči v týmech Havířova U7 Jakub aOlomouce U13 Vojta a Vilém.