Archiv článků

Mužům proti Bystrci nevyšlo ani domácí utkání

I přes několik absencí a zranění se hráčiZlína postavili Bystrci k domácí odvetě. Deštivé počasípřipomínalo zářijové podmínky z prvního utkánív Brně. 

RC Zlín - RC Bystrc Brno 14:30(14:15)

Již v šesté minutě byl nařízen zahraní rukou v rucku trestný kop na domácí, který bystrčtí hráčiproměnili a ujali se vedení 0:3. Za tři minuty nám položili pětku azvýšili na 0:8. Potom jsme vyrovnali hru, ale z bodů se po pětceradovali opět hosté - stav 0:15 s kopem po pětce. O chvíli pozdějijsme se ovšem konečně zaradovali i my, když pokládal Juřík. S kopemjsme snížili na 7:15. V posledních vteřinách poločasu se nám popatnáctiminutovém tlaku a dobývání soupeřova pětkoviště podařilodát pětku po průniku Soukupa a s kopem po pětce jsme snížili na14:15.

Ve druhé půli ovšem během prvních desetiminut dostáváme další dvě pětky a prohráváme tak 14:25. Během druhépůle si vytváříme dvě totální šance na položení, ale bohuželnevyhodnocujeme přečíslení správným způsobem a zbavujeme se takmožnosti dotáhnout se k soupeři. Ten naopak ještě jednu akcidotahuje k položení pětky a uzavírá tak na konečné skóre 14:30.

Bohužel se nám nepodařilo dotáhnout kezdárnému konci tři akce, což by dělalo min. 15 bodů.

Hráči až na pár výjimek skládali za vrch aněkdy ani to ne-proto měl soupeř velmi zjednodušený přechodnáběhama přes linii obrany. Odkopy soupeře jsme nechytili zevzduchu ani jednou, buď následovali předhozy, nebo si soupeř mezinašimi čtyřmi hráči míč jednoduše vzal. Neviděl jsem od jistýchhráčů chuť získat míč za každou cenu a to není poprvé-bohužel.Soustředěnost na důležité momenty hry byla taky ta tam. Kopy doautů z TK na zisk území - 4x a 4x skončili v hřišti v rukousoupeře.

Na to že nám chyběli 4 hráči základnísestavy v roji a museli jsme tomu podřídit i strategii, tak jsemcelkově byl mile překvapen - útok měl dosti míčů, aby něco udělal ato se jim při hře dopředu dařilo - škoda jen těch nedotaženýchpřihrávek. Bojovnost jsem viděl také, ale musím říct, že to srdcetam nebylo u všech.

Sestava: Hubáček, Drábek, Kocháň,Smiřický, Šesták, Soukup, Kotík, Břešťák, Jandouš, Končák, Pektor,Prokop, Juřík, Dittrich, Navrátil

střídající: Láník, Stoklásek M.,Špaček, Hradil

 

Body Zlína: Juřík 5 (P), Soukup 5(P),Smiřický 4(2xKPP)

 

 

Jan Stařa Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace