Archiv článků

Muži znovu vyhráli s bonusovým bodem

A-tým si upevnil čelo tabulky výhrou v Brně. Bystrc 0 :26 Zlín. 

Hned od začátku utkání se obě mužstvadopouštějí množství chyb. Hra je neurovnaná bez sytému. Naštěstí sezlínským podařilo v 8´ položit pětku po mlýnu, kdy se míč dostáváke 3/4 a ta probíhá středem obrany. S kopem se ujímají hosté vedení0:7. To se projevilo v uklidnění a postupném převzetí iniciativy.Zlínští začali hrát více útokem, navíc v 11´po přenesení hry doútoku pokládá podporující pilíř další pětku hostujícího týmu a skopem se tak zlínští ujímají vedení 0:14. Domácí v této fázi utkánímohou děkovat zlínským že skoré v jejich neprospěch nenarůstá jendíky chybám v přihrávkách a jejich chycení. Až deset minut předkoncem půle se domácí dostávají do tlaku i díky nepovedeným odkopůmhostů. Nicméně se domácím nepodařilo skórovat a to díky úžasnézlínské obraně.

Ve druhé půli po 8´ zlínští navyšují skóredíky položení druhé 3/4, která probíhá obranou domácích a poproměněném kopu na 0:21. Další šance na zvýšení skóre končívětšinou špatnou přihrávkou nebo jejím nechycením. Až v 74´pokládají zlínští kanci čtvrtou bonusovou pětku po nádherné akciútočníků, kteří svým pohybem nalákali obranu soupeře na stranu aumožnili tak rojníkům z mlýnu projít umetenou cestou až dopětkoviště - pokládá rváček. Hosté tak upravují stav do konečnépodoby 0:26.

Opět jsme předvedli úžasnou bojovnosthlavně na konci první půle, kde nás bránění zcela vysílilo, ale nakonci nám to dodalo vnitřní síly a víry. Obrana dnes byla naprostofamózní. Skládky za nohy, aktivní pojetí, kterým jsme vytlačovaliprotivníka zpátky na jeho území. Bohužel děláme mnoho technickýchchyb, které náš výkon stahují dolů - nechycení přihrávek, nechyceníkopů, samotné obranné odkopy ve hře.

Dokázali jsme vyhrát opět při plném bodovémzisku a tím zvyšujeme náskok v tabulce  a držíme takpo třech kolech první příčku.

Za čtrnáct dní nás čeká domácí utkání protiOstravě, kde v případě vítězství si zajistíme postup do další fázeligy.

 

Sestava: 

Horák, Zemanovič (75´Soukup), Krajčovič(60´Motýl), Smiřický, Holba, Břešťák, Juřík P., Novosád, Jandouš,Končák, Pektor (78´Pechal), Kocháň, Juřík D. (70´Stoklásek), Láník(51´Navrátil), Prokop

Střídající:

Warzel, Soukup, Motýl, Stoklásek, Pechal,Navrátil

Body: 

Kocháň 5 (P)

Krajčovič 5 (P)

Juřík D. 5 (P)

Juřík P. 5 (P)

Smiřický 6 (3xKPP)

 

Rugby zdar! 

Jan Stařa Tvrdoň

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace