Muži RCZ nepřesvědčili v Luhačovicích

Na turnaji O lázeňskou oplatku pořádaný klubem RC Říčanypředvedli hráči RC Zlín mizerný výkon.

Turnaje se zúčastnili tři týmy: RC Říčany, které tímto turnajemzakončovali své týdenní soustředění, RC Vyškov, který přijel taképřímo z třídenního soustředění a RC Zlín. Každé mužstvoodehrálo tedy dvě utkání na 2 x 30 minut bez kopů na bránu.

Naši hráči, kterých se sešlo jen sedmnáct, nedokázali ve dvouměřeních sil s extraligovými týmy Říčan a Vyškova položit anijednu pětku a ve druhém utkání utrpěli debakl.

RC Zlín – RC Říčany 0:40 (0:25).

Druhý poločas byl z našeho pohledu povedenější, nicméněsoupeř nás předčil v rychlosti a několikrát jsme nestačilipokrýt přečíslení v útoku.

RC Zlín – RC Vyškov 0:115 (0:60).

Pokud bylo v prvním utkání z naší strany něcopovedenějšího, tak ve druhém nelze najít pozitivního nic! Nepokrylijsme mnoho průniků soupeře z našich výkopů slalomem až dobrankoviště, naše skládky byly otřesné či spíše žádné. Soupeř mělskvělý pohyb po hřišti a vždy byl někdo v podpoře nosiči míče.My jsme byli u všeho pozdě a nedůsledné skládání vedlok tomuto výsledku.

Ve finále zdolal RC Vyškov tým RCŘíčany 30:15.