Archiv článků

Muži RC Zlín zahájili přípravná utkání

První utkání po zimní přestávce odehráli muži RCZ.

K této přípravě jsme odjeli do Brna, kde na umělé trávěmuži odehráli utkání s extraligovým Dragonem Brno. Původnějsme se připravovali pouze na společný trénink herních situací, alenakonec se hrálo utkání na 5 x 15 minut.

Podle toho utkání vypadalo, soupeř byl ve všech směrech lepší.Pomineme-li samotný herně kvalitnější kádr, předčil nás Dragon takév rozehranosti, když téměř při každém útoku využíval podporyhráčů druhé vlny. Hráči RCZ využili druhou vlnu snad jednou vzápase. Pomalu jsme čistili i své rucky, kterých jsme v utkáníztratili nespočet. V obraně jsme velmi špatně skládali,obrovské potíže nám dělaly zpětné přihrávky soupeře dovnitř, kdyžnaši hoši nepokryli tento prostor obránci z vnitřnístrany.

Avšak nejhorší z mého pohledu byla naše katastrofálnífyzická kondice! Naši hráči prostě nestíhali. A to by mělo býtmužstvo na vrcholu trénovanosti v končící zimní přípravě.Skutečnost je však taková, že na tréninky chodí tak pět až osmhráčů, z toho snad jen čtyři pravidelně!!! Trochu světlejšívýjimkou jsou herní  tréninky na umělce, kdy se sejde tak12-16 hráčů. Pokud se tréninková morálka nezlepší, budeme mít velképroblémy v jarní části I.ligy.

V utkání jsme tedy obdrželi obrovské množství pětek, samijsme dali pouze jedinou, nicméně bylo to naše první herní měřenísil, tak doufejme, že se vše bude zlepšovat.

K odvetě přijede Dragon do Zlína v sobotu 1.3.2014.Výkop bude na umělé trávě na Pasekách ve 14 hodin. Týden na to8.3.2014 se pak zúčastníme zimního turnaje v Luhačovicích.

V utkání se střídali tito hráči: Horák, Hubáček, Kocháň,Smiřický, Gregor, Holba, Krajčovič, Láník, Končák, Kotík T.,Beníček, Prokop, Hodgson, Pektor, Navrátil, Stoklásek M., Warzel,Drábek, Prokeš a na zkoušku také Chudárek, Chmela.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace