Archiv článků

Muži prohráli s Přeloučí

RC Zlín - RC Přelouč 27:51(17:25).


Sestava: Horák, Hubáček, Kocháň, Smiřický, Krajčovič,Juřík, Hejmala, Holba, Ždárek, Kotík, Kuchynka, Láník, Prokop,Řihák, Končák
Střídali: Bastl, Tvrdoň, Warzel

Utkání jsme začali bez bojovnosti. Přesto, že jsme si měli dávatpozor na útočnou řadu soupeře a nenechat jim prostor pro založeníútoku, nestalo se tak. To se podepsalo na vývoji skore, kdy ve 20´prohráváme už 0:20. Až v této době jsme konečně zahráli sériirychle vyčištěných rucků a soupeře tak dostali pod tlak. S tím seobjevila chuť zisku míče a výsledkem bylo snížení skóre napoločasových 17:25.
Ve druhé půli jsme snížili trestným kopem na rozdíl pouhých pětibodů a dostali se tak do hry. Bohužel, jak je již zvykem, přišloněkolik chyb (hlavně nepokrytí útočné formace soupeře, špatnéskládky jeden na jednoho, nevhodně zvolené útoky z naší strany) avýsledkem bylo zvýšení skore na soupeřově straně o tři pětky.Přeloučtí však také dělali chyby a když jsme zahráli opět sérierychlých rucků s následným rozehráním do volného prostoru podařilose nám snížit na 27:37, což dávalo lehký příslib 20´ před koncemdotáhnout se k soupeři a ještě s výsledkem něco udělat. Bohuželnašim špatným rozhodováním jsme se připravili sami o získánídalších bodů (i získání bonusového bodu za čtyři pětky), kdežtosoupeř své body ještě navýšil.
Body: Horák 2 x 5, Bastl 5, Smiřický 12.

Na podzim naše hráče čeká ještě jedno soutěžní utkání,15.11.2015 RC Zlín - RC Bystrc.

Jan Tvrdoň

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace