Archiv článků

Muži prohráli s Ostravou

V předposledním kole a posledním domácím utkání I.ligyragby neuspěli naši hráči proti vedoucímu týmu soutěže TJ SokolMariánské Hory.

RC Zlín – TJ Sokol Mariánské Hory 3:49 (3:21)

V utkání jsme se sice ujali v 7´ vedeníz trestného kopu, který proměnil Dan Pektor –3:0, ale to bylo bohužel z naší strany bodově vše. Minutupředtím dostal Petr „Žufan“ Juřík žlutou kartu,byl vyloučen na deset minut a při jeho absenci jsme obdrželi dvěpětky. V 15´ měl ještě Dan Pektor možnostkorigovat skóre z trestného kopu ve velmi výhodné pozicina 22m proti háčku, ale kop neproměnil. Naopak do konce poločasujsme dostali třetí pětku. Poločas skončil - 3:21.

Ve druhém poločase převaha soupeře trvala dál a postupně jsmedostali další čtyři pětky. No a když se našim hráčům nepodařiloproniknout do soupeřova brankoviště ani jednou, zastavilo se skórena 3:49.

Největší potíže nám dělal útok soupeře, především pak hraobou ostravských spojek. Ze sedmi obdržených pětek byla jen jednaprotlačená rojem po rucku, ostatní položili soupeřovy útočníci.Hráči RCZ nedokázali reagovat na jejich rychlost v provedeníakcí - již jen obyčejný kříž opakovaně zcela rozhodil naši obranu.Stokrát omílané bránění jeden na jednoho, tedy skládání jižv zárodku akce soupeře, nám prostě nefunguje…

Naši hráči sice opět bojovali, ale tentokrát to na favoritaI.ligy zdaleka nestačilo. Právě s obsazením postů obou spojek mámeasi největší problém. Při zranění Toma Kotíka sena postu útokové spojky vystřídali už asi čtyři hráči, ale dva znich se nám také zranili… Na mlýnové spojce je situace o něcolepší, David Končák se snaží, ale pořád mu chybílepší komunikace s hráči a větší rozhodnost při organizacihry. V tomto utkání byl navíc limitován poraněným prstem naruce…

Příští neděli 25.5.2014 ve 13,30 nás čeká utkání posledního kolaI.ligy ragby na hřišti RK Petrovice. K tomuto zápasu se hráčidopraví vlakem.

Body RC Zlín: Pektor 3 (TK).

Pětky 0:7.

Sestava: 1 Horák, 2 Navrátil (Bys), 3 Zaoral, 4Krajčovič ©, 5 Hubáček, 6 Juřík, 7 Tvrdý, 8 Holba, 9 Končák, 10Novosád, 11 Bielik, 12 Řihák, 13 Prokop, 14 Petor, 15Navrátil.

Střídali: Kocháň, Adamec, Jasnos,Hejmala ml., Drábek, Warzel, Šutovský.

Trenéři: Kotík M., Chytil

Rozhodčí: P.Habrda

Fotogalerie B.Štasty z utkání: http://bstasta.rajce.idnes.cz/RC_Zlin_-_TJ_Sokol_Marianske_Hory

Ostatní výsledky a tabulka I.ligy ZDE

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace