Muži otočili utkání s Olomoucí

Nepříliš povedený úvod utkánís konkurentem z Hané dokázali muži v dalším průběhunapravit a dotáhli důležitou bitvu do vítězného konce!

Ve 24´ už Olomouc vedla zásluhou svého zadákaHladíka 0:10 a se Zlínem to vůbec nevypadalo dobře. Až ve 28´dosáhli zlínští na první body, když dokázal položit Tomáš Kotík akop po pětce přidal Dan Pektor 7:10. V poslední akci1.poločasu měli olomoučtí mlýn 5m před vlastním brankovištěm, tentovšak překvapivě prohráli a Radek Holba z vazače prošel až dobrankoviště. Kop po pětce tentokrát proměnil Jan Smiřický. Zlín setak v poločase ujal vedení 14:10.

V 51´ zahrál Zlín po autu pěknou akciútokem, která byla zastavena až na křídle, ale po rucku útokpokračoval na druhou stranu, kde se k míči dostal Jan Horák apronikl olomouckou obranou až pod klacky. S kopem po pětceJ.Smiřického 21:10. V 57´ opět Olomouc prohrála vlastní mlýn5m před brankovištěm, Holbu zastavila olomoucká obrana až půl metrupřed brankovištěm, ale rychlá rozehrávka z rucku pokračovalana útok Zlína a tříčtvrtka Ondřej Prokop položil pětku. Kop JanSmiřický taky prokopl – 28:10. V 68´ Olomouc ještězdramatizovala toto utkání třetí pětkou Hladíka, ale závěr si užZlín pohlídal a získal z tohoto duelu pětibodovou výhru začtyři položené pětky. Soupeř vyšel naprázdno.

Sestava RC Zlín: Horák (C), Zemanovič, Sedlák,Smiřický, Krajčovič, Hubáček, Láník, Holba, Ždárek, Kotík, Pektor,Ťažký, Prokop, Székely, Končák.

Střídající: Novosád, Pochlopeň, Navrátil

Do hry nezasáhli: Drábek, Koštial, Zaoral,M.Stoklásek

Trenéři: Tvrdoň, Novosád

Rozhodčí: V.Heřman