Muži odehráli deštivý zápas v Brně

Brno - Do Brna jsmese vypravili v počtu 16 hráčů. Tam nás přivítalo hřiště, nakterém byl znát v tu dobu stále neustávající déšť.

V tomto počasí jsme se pustili dozápasu. Auty nám nedělaly větší problém, ale brzy jsme poznalisilné mlýny soupeře. To nám znemožnilo potrestat protivníka zapředhozy v jeho území „22“, jelikož nám často sebral mlýn. Noa za naše předhozy v těsné blízkosti našeho brankoviště soupeřbez problému pokládal body dotlačeným mlýnem až do brankoviště.Těsně před půlkou jsme ještě stačili položit (Juřík ml.) is úspěšnou konverzí (Smiřický), takže poločasový stav byl 14-7ve prospěch domácích.

Do druhé půle jsme nastoupilis odhodláním utkání otočit. Soupeř bohužel stále dominovalv mlýnech a nedělal prohřešky ve svém obranném území, za kterébychom ho mohli trestat kopem na branku. I závěr zápasu jsmezakončili našim položením (Navrátil) a Smiřa se opět nemýlilv kopu po pětce.

Bohužel se nám nepodařilo více využítpřevahu našeho útoku a tak o výsledku rozhodly mlýny, které měliv režii domácí hráči. V zápase jsme ale opět ukázali našibojovnost i zlepšení obrany oproti loňské sezóně.