Archiv článků

Muži porazili Ostravu i v odvetě

Po čtyřech utkáních zlínští hráči stále nezakusili prohru.Zlín 34 : Ostrava 20 (5:0).

První poločas byla hra našeho mužstva velmineurovnaná, nevycházela souhra útoku a roje, hráči nedodržovalisystém, nehráli pro kolektiv ale spíše jako jednotlivci. Hlavněbyli zcela bez pohybu. Přesto jsme dokázali narozdíl od hostujícíchpoložit první pětku a ujali jsme se tak ve 22. minutě poprůniku tříčtvrtky vedení 5:0. Jen díky nevynuceným chybámsoupeře, který dvakrát překonal obranu jsme toto vedení udrželi dopoločasu.

Hned na začátku druhé půle však po průnikuútokovky soupeře středem obranné linie Ostrava srovnává na5:5. Toto pochybení obrany naše hráče nakoplo a ve43. minutě se ujímáme druhou pětkou tříčtvrtky po rychle rozehranémtrestném kopu vedení 10:5. V 50.minutě zvyšujeme další pětkou po průniku pilíře aproměněném kopu na 17:5. V56. minutě hosté snižují položením pětky na17:10. V 63. minutě pokládábonusovou pětku po nádherné akci mlýnové spojky naše útokovka aujímáme se vedení 22:10. S kopem po pětce je to24:10. Bohužel po dvou minutách opět nezafungovalanaše obrana a soupeř opět snižuje pětkou na 24:15.V 75. minutě pokládá svoji třetí pětkutříčtvrtka po další akci mlýnovky a s kopem navyšujemeskore na 31:15. Bohužel těsně před koncemdovolujeme opět špatnou obranou soupeřově tříčtvrtce projít středemobrany a položit jejich čtvrtou a bonusovou pětku a snížit stav na31:20. V nastaveném čase byl pak ještě nařízentrestný kop na soupeře a my upravujeme na konečný výsledek kopem naháčko - 34:20.

Utkání dvou rozdílných poločasů:

první - kdy měl soupeř vícešancí na bodování, jsme vyhráli. Nezaslouženě. Dělali jsme chyby vobraně, nestavěli ji do pozice včas, byli jsme pomalí jak v obranětak v podpoře útoku, na míči jsme nebyli trpěliví.

druhý - kdy jsme měli vícešancí, byli jsme více na míči, dopadl na pětky nerozhodně a jendíky nemohoucnosti kopáče Ostravy jsme utekli ve skore. Bohužel námvšak hořela obrana - obdržené čtyři pětky hovoří za vše.

Jediné pozitivum z dnešního utkání vidím vtom, že jsme porazili soupeře i přes takto bídný výkon.

Příští utkání hrajeme v Havířově a jedeme tampotvrdit vedoucí pozici.