Muži hráli sedmičky v Brně-Bystrci

V neděli 26.6. 2016 jsme odehráli turnaj v 7kách Moravské sériena Bystrci.

Odjeli jsme na turnaj v plném počtu 12 hráčů + 1 trenér.

První utkání jsme hráli s týmem Bystrce a po slibném začátkujsme první poločas prohráli 26:0.

Chvíli držíme krok, ale poté vlastními chybami necháváme soupeřiprostor k navýšení skóre na celkových 40:5.

Do utkání s Olomoucí nastupujeme s odhodláním zvítězit, ale po30 vteřinách hry dostáváme první pětku. Poločas 24:0 proOlomouc.

Druhý poločas je z našeho pohledu lepší, ale ztrátu nedokážemedohnat a prohráváme 31:10.

zápas ve skupině proti Ostravě dostávají šanci od začátku kluciz lavičky. Ostrava nás přehrává 47:12.

Zápas o třetí místo už byl v naší režii a vyhráli jsme ho 17:12a tedy třetí místo na turnaji.