Muži hráli 7s v Říčanech

K turnaji v Říčanech jsme odcestovali v počtu 8 hráčů. Nakrásném hřišti za krásného počasí jsme sehráli 3 utkání. Omluvenkyhráčů základní sestavy se nakonec podepsaly na celkovém průběhuturnaje.první zápas jsme nastoupili s domácími Říčany. Prohra 41:0.Říčany nás přehráli na všech frontách. Chyběli nám skládky 1 na 1.Naši hráči měli také šance, ale nevyužili jsme je.

Druhý zápas proti Kralupám nám hrubě nevyšel začátek aindividuální chyby zapříčinili skóre ve 4 minutě 0:19 pro Kralupy.Ve druhém poločase jsme soupeře zatlačili a hráli převážně u něj,ale více jak jen 5 bodů se nám vytěžit nepodařilo. Naši pětkupoložil Libor Drábek (Avatar).

Zápas o umístění se Slavií Praha jsme podlehli 7:52 kdy za násskóroval Lukáš Gregor.