Archiv článků

Sedmičky Moskva - odlet 1/4

Pro nedočkavé, neznalé, ale i účastníky přináším cestopisnýminiseriálek o strastech a radostech na sedmičkovém turnajiv Moskvě, který se konal 28. – 29.6.2008, jehož jsem seúčastnil jako manažer slovenské reprezentace.

Odlet byl naplánovaný na pátek v 8.50 hod z Bratislavypřes Prahu a dále do  Moskvy. Na sraz v 7.30v letištní hale jsme dorazili všichni včas až na lehkéopozdilce Dana s Marcelem a Patrikem. Letělijsme malým „turboletem“, kde jsem se hned na uvítanoupěkně bouchnul do hlavy. Cesta celkem ušla, za necelou hodinku jsmebyli v Praze. Tříhodinové čekání na náš spoj do Moskvy někteřívyplnili návštěvou restaurace, obchodu nebo "rychlýmkontaktem s přítelkyní".

Společnost Aeroflot nás příjemně překvapila slušným komfortem azatím nejlepší stravou na našich cestách. Jen toho chleba mohlo býttrošku více. V Moskvě nás čekala řada na pasové kontrole aPetr Kozubík nemohl najít zavazadlo, vladl tampěkný chaos. V příletové hale nás už čekal náš moskevskýprůvodce Paša, který se o nás velmi vzorně staralpo celou délku pobytu. Cesta do hotelu trvala 2 hodiny, všude byloplno aut a obrovské zácpy jelikož byl pátek a všichni spěchali na„daču“. Po příjezdu do hotelového komplexuIzmajlovo jsme se rychle ubytovali a spěchali na večeři,kde na nás už čekalo spousta jídla All Inclusive, jen moře chybělo.V rychlosti jsem se stačil seznámit ještě s ruskýmipořadateli od kterých jsem dostal upomínkové předměty pro náš tým as ředitelem turnaje, se kterým jsem si domluvil na ráno prohlídkupasů.

Příjemně překvapeni a unaveni jsme šli spát.

cenzor

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace