Archiv článků

Moravští orli vyhráli turnaj v Přelouči

V sobotu 27.10.2012 proběhl ve východních Čechách letosposlední veteránský turnaj O přeloučského bizona.

Počasí bohužel organizátorům a účastníkům moc nepřálo, na Českourepubliku udeřila studená vlna, která dala hráčům na hřišti navlastní kůži okusit postupně déšť, kroupy a nakonec i sníh!

Turnaje se zúčastnilo potěšitelných pět týmů: Bizoni Přelouč,Říčany 33, Old boys Praha, Vyškov a Moravští orli. Za ty hrajíbývalí (nebo ještě současní) hráči Zlína, Olomouce a Havířova.Tentokrát tvořila páteř sestavy Orlů početná skupina 11 zlínskýchhráčů, podpořená ještě dvěma nehrajícími členy. Spolu s hráčiOlomouce a Havířova jsme tedy měli dostatek hráčů i na střídání,což bylo vzhledem k počasí velmi důležité.

Hrálo se systémem každý s každým na 2x 7,5 minuty.

Orli nastoupili postupně proti těmto soupeřům a žádný zápasneprohráli, pouze jednou remizovali. Zde jsou jejich výsledky:

Orli – Říčany 33       5:0

Orli – Bizoni           5:5

Orli –Vyškov          5:0

Orli – OB Praha       5:0

Přestože výsledky nejsou na těchto turnajích to nejdůležitější,vítězství v turnaji vždy potěší, zvláště když Orli už nějakýčas žádný turnaj nevyhráli! Tak tentokrát to vyšlo! HURÁ!

I když jsme v turnaji zaznamenali nějaká zranění, naštěstínebyla vážná. Po turnaji proběhl v klubovně tradiční třetípoločas, kde si spolu všichni poklábosili u pivka či jinýchtekutých pokladů… Tak zase příště na nějakém turnaji oldboys…AHOJ!!!

Další fota ZDE - zdroj webHavířova.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace