Archiv článků

Mladší žáci Zlína hráli na turnaji v Olomouci

Turnaje jsme se zúčastnili s dvanácti hráčiopět jen v kategorii U12, bohužel v ostatních věkovýchkategoriích zatím nemáme dostatek kluků.

Do města syrečků přijelo celkem sedm týmů U12.Naši hráči byli v tříčlenné skupině A spolu s domácíOlomoucí a ostravskými Mariánskými Horami.

V prvním utkání Olomouc – Zlín jsme domácímpůjčili dva hráče, protože svých měli málo. A tento duel byl velmivyrovnaný. První pětku Olomouce nám položil zlínskýTomáš :-(. Naši kluci bojovali a ve druhémpoločase vyrovnali zásluhou Davida. Přetahovanátak pokračovala až do konce. Štastnější (nebo možná trochudůraznější) byli však olomoučtí, kterým se ještě podařilo jednupětku položit: Olomouc – Zlín 2:1.

I ve druhém utkání proti Mar. Horám se našikluci snažili, ale nepodařilo se jim vůbec položit, zatím co soupeřbyl úspěšný třikrát: Zlín – Mar.Hory 0:3.

V boji o umístění jsme se střetli setřetím týmem ze skupiny B Dragonem Brno. I v tomto utkání mělnavrch soupeř, naši hráči se prosadili až v závěru pětkouAlberta: Dragon – Zlín 5:1.

Pořadí se nevyhlašovalo, vítězem bylo opětRAGBY!

Sestava RC Zlín: Adam K., Adam T., Albert,Dan, David, Jakub, Marek M., Marek P., Ondra Č., Ondra K., Robert,Tomáš.

Příští turnaj se koná tuto sobotuv Brně-Bystrci.

Dan Chytil

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace