Archiv článků

Mladší žáci ve Zlíně

V sobotu 13. října jsme uspořádali na našem stadionu turnajmladších žáků a přípravek. Startovaly čtyři mužstvav kategoriích U9 a U11 a sedm mužstev v kategorii U13,v této jako jediné jsme startovali i my.

Hráči se před rodiči a ostatním příbuzenstvem chtěli ukázat, tose jim docela podařilo, předvedli jsme slušnou hru se zápalem aobsadili jsme třetí místo, když jsme se o účast ve finálovémsouboji připravili sami prohraným druhým poločasem s pozdějšímvítězem turnaje mužstvem RC RENTAL.CZ Havířov.

Hrálo se ve dvou skupinách a zde jsou naše výsledky:

RC Zlín: RC Olomouc  – 10:0 ( Jandouš 2x, Zrník 2x,Mrlík 2x, Vaculík 2x, Krajča 1x a Soukup 1x )

Proti slabšímu mužstvu z Olomouce jsme si s chutízahráli a přesvědčivě jsme zvítězili. Naše mužstvo předvedlo hodněz toho, co jsme stihli od prázdnin natrénovat.

RC Zlín: RC RENTAL.CZ HAVÍŘOV  –2:3 ( Jandouš 2x )

V tomto utkání jsme se sami připravili o lepší umístněnív turnaji, poločas jsme vyhráli 2:0 a rozhodující třetí bodjsme dostali v poslední minutě, pro účast ve finále by námstačila i remíza. Klukům se nadalo nic vyčítat, prohra je mrzela ibez našich výtek.

 

O 3.-4. místo:

RC Zlín: RC Brno Bystrc – 7:1 (Vaculík 2x,  Santo1x, Soukup 1x, Jandouš 1x, Krajča 1x a Mrlík 1x,  )

Naši hráči v tomto zápase proti stále se lepšícímu Bystrcitoužili po vítězství a umístnění na bedně, odehráli jsme dobrýzápas, bodově se prosadila celá řada hráčů a nezbývá než doufat, žetakové výkonu zopakujeme i v dalších kolech soutěže.

Naše sestava:

Marek Jandouš ( C ), Daniel Mrlík, Matěj Soukup, JanHýža, Michal Vaculík, Jakub Krajča, Matěj Santo, David Sluštík,Tomáš Zrník a Štěpán Kruťa.

 Foto z turnaje ZDE !!!

 

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace