Archiv článků

Mladší žáci v Ostravě bronzoví

Bez dvou hráčů základní sestavy Marka Jandouše a Kuldy Mrlíkajsme absolvovali poslední turnaj mladších žáků na hřištiostravských Mariánských Hor. Nepřítomnost těchto dvou hráčů bylavelmi znát, před turnajem jsme si řekli, že zabojujeme i za ně a tose částečně povedlo. Odehráli jsme tři utkání a obsadili jsme třetímísto, což nebylo na tuto sestavu a účast silných mužstev soupeřůvůbec špatné.

Naše výsledky:

RC Zlín: RC Jimi Vyškov – 4:3 ( Šustek 2x, Vaculík aKrajča )

Stejně jako minulý týden jsme zahajovali se silným Vyškovem.Hráči do utkání nastoupili plni odhodlání a jako dobrý tah seukázalo postavení Pepy Šustka na post zadáka. Své utkání tentonováček odehrál s přehledem, dvakrát skóroval a když sek jeho výkonu přidali i ostatní hráči, dokázali jsme sicetěsně, ale zvítězit.

RC Zlín: RC Havířov – 1:8 ( Dolanský )

S vítězem turnaje, silným havířovským mužstev jsme bohuželnedokázali udržet krok a přes veškerou snahu všech hráčů jsmevysoko prohráli. V tomto zápase se v plné síle ukázalanepřítomnost především Marka Jandouše, nedařilo se nám skoro nic,propadali jsme ce všech herních činnostech. Jediným pozitivem bylopoložení Adama Dolanského, který toho taky moc neodehrál, ale už jeplatným členem mužstva.

RC Zlín: RC Mariánské Hory – 6:2 ( Hyža, Šustek, Soukup,Dolanský, Vaculík a Krajča )

V zápase o třetí místo v turnaji jsme bez většíchproblémů přehráli fyzicky silné domácí mužstvo. Hráči se rozpomělina to, co jsme si řekli před turnajem, odehráli jsme dobré utkání avelmi pozitivní je určitě i to, že se o naše body podělilo šesthráčů naší sestavy.

 

Naše sestava:

Matěj Soukup ( C ), Jan Hýža, Michal Vaculík, Petr Vajďák, TomášZrník, Jakub Krajča, Matěj Santo, Adam Dolanský, David Sluštík aJosef Šustek

Foto z turnaje ZDE

Příští víkend odehrajeme ve Vyškově přebory republiky mladšíchžáků, držte nám palce…

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace