Archiv článků

Mladší žáci v Olomouci vítězní

Prosluněná sobota dne 20.10.2012 patřila turnaji mladších žákůvšech věkových kategorií, naši hráči startovali v kategoriiU13 a přes to, že jsme odcestovali pouze s devíti hráči, kteříodehráli tento náročný turnaj bez střídání, získali jsme krásnýpohár a obsadili 1. místo.

 

Hrálo se ve dvou skupinách a turnaj „okořenili“ svou účastí dvěmužstva hráčů z anglické sportovní školy Dame Allans School,kteří startovali mimo soutěž. Pro většinu našich hráčů to byl vůbecprvní kontakt s mezinárodním ragby a to hned ze země, kde setento sport zrodil.

 

Naše výsledky:

RC Zlín: RC MH Ostrava  – 5:3 ( Jandouš 4x, Santo1x )

Se stále se lepšícím soupeřem ze severní Moravy jsme mělinečekaně hodně práce, hráči byli jakoby neprobuzení a nebýtvýborného Marka Jandouše, nemuseli jsme vyhrát.

 

RC Zlín: Dame Allans School  „2“  – 2:2 (Mrlík 2x )

Do druhého zápasu jsme po menší domluvě nastoupili jakovyměnění, všichni hráči podali velmi dobrý výkon, hra nás bavila ana hráčích bylo vidět, že chtějí soupeři, který ostatní týmyválcoval pokořit. V tomto zápase se k Markovi přidal svýmvýkonem i Daniel „Kulda“ Mrlík. Remíza byla více nežspravedlivá.

 

RC Zlín: RC Olomouc  – 5:1 ( Jandouš 2x, Mrlík 1x,Soukup 1x, Vaculík 1x )

Proti domácímu mužstvu jsme zopakovali dobrou a odpovědnou hruz předchozího zápasu, hru jsme měli pod kontrolou a soupeřijsme toho moc nedovolili. Na hráčích bylo vidět, že je hra baví apřes to, že jsme nestřídali, hráči vypadali čerstvější než vstupemdo turnaje.

 

Finále:

RC Zlín: Dame Allans School  „1“  –0:8

Ve finále jsme měli nastoupit proti Vyškovu ale po dohodětrénérů s organizátorem turnaje jsme ve finále nastoupiliproti „áčku“ Dame Allans School a tito fyzicky a herně vyspělejšíhráči nás vyškolili. Přesto byl náš výkon hodnocen novozélandskýmitrenéry tohoto týmu velmi pozitivně, proti hráčům, kteří trénujídenně jsme se neměli za co stydět.

 

Naše sestava:

Marek Jandouš ( C ), Daniel Mrlík, Matěj Soukup, JanHýža, Michal Vaculík, Petr Vajďák, Matěj Santo, David Sluštík,Tomáš Zrník

Fotogalerie z turnaje ZDE!!! 

 

Miroslav Vacula

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace