Archiv článků

Mladší žáci U13 v Ostravě druzí

Na dalším turnaji konaném dne 27.9.2012 na hřišti v OstravěMariánských Horách jsme nastoupili prakticky hned po té, co jsmevinou pozdního odjezdu ze Zlína, dorazili na hřiště. Stihli jsme sepřevléct a už jsme pospíchali na hřiště. Kluci se jen rychleproběhli a stihli si dát “válečný pokřik“ a byli na hřišti.

Po písknutí než se rozkoukali už nám soupeřz brněnské Bystrce položil body, naštěstí jsme hnedsrovnali, ale hned jsme zase prohrávali 2:1. Do půlky jsme,dokázali vyrovnat. V půlce jsme si s kulkami trošku promluvili, tistarší zkušeni rozdali těm méně zkušeným rady a druhou půlku jsmejiž měli pod kontrolou a po zásluze vyhráli4:3.

 

Ve druhém utkání na nás Havířov vlétl jaktajfun, měli skvělé přihrávky a dostali jsme lekci.Přesto, že kluci snažili, na Havířov jsme nestačili, mužstvosoupeře bylo nejlepším týmem na turnaji a po zásluze také turnajvyhráli. Můžeme být rádi, že jsme s Havířovem měli nejlepšívýsledek ze všech, prohráli jsme “pouze” 10:0.

 

Na družstvo domácích Mariánských Hor si klucipo posledním vzájemném střetnuti věřili, ale byli velmi zaskočeni.Soupeř postavil dvě nové tváře a byli to právě tito pro nás neznámíhráči, kteří otevřeli skóre utkání. Naštěstí jsme to hned otočili anebýt několika hrubých chyb, které nás stáli body mohli jsme sizopakovat hezky výsledek z posledního vzájemného utkání.Zápas skončil našim vítězstvím 5:2

 

Celkové bych chtěl kluky pochválit, úžasnou prací připovzbuzovaní týmu předvedli zejména Marek Jandouš, kapitán mužstvaDaniel Mrlík a Jakub Krajča. I ostatní již zkušenější hráči sesnažili pomáhat těm méně zkušeným, rozestavovali si je na hřišti adirigovali si je, jak mají hrát. Bohužel já jsem je mohl vice menejen povzbuzovat, volat na ne jen tehdy když jsem věděl o co zrovnajde.

 

Marek Soukup

 

Obrovský dík za pomoc manželům Soukupovým,s mužstvem odcestovali sami, já jsem byl po návratu ze SCv brzkých ranních hodinách neschopný tento turnajabsolvovat.

 

Miroslav Vacula

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace